Princíp samostatnej liečby

🍃PRINCÍP SAMOSTATNEJ LIEČBY🌿

💠SAMOLIEČITEĽSTVO💠

Úžasný princíp samoliečenia niektorých Slovanov- RODnovercov, je zarážajúci svojou jednoduchosťou a účinnosťou súčasne. Nie nadarmo sú jednoduché konštrukcie najodolnejšie. Tento princíp obsahuje iba tri body. Ak chcete skutočne pochopiť algoritmus a individualitu, venujte prosím svoju plnú pozornosť a ponorte sa do toho, čo je uvedené nižšie.

Ich spôsob života bol úplne založený na blízkosti s okolitými javmi a živými tvormi. Muž sa ešte pred vyrúbaním stromu mu ospravedlnil. To sa môže zdať čudné modernému človeku na ulici, ktorý nepozná pojem „sila“ (energia) a nemá potuchy o jeho toku a charaktere. Ale toto je samostatná téma, ktorá si vyžaduje nezávislé vysvetlenie.

Teraz sa len snažte pochopiť zvláštnosť myslenia vtedajšej osoby a jej motívy konania. Teraz poďme k veci. Keď som mal to šťastie rozprávať sa so starým drevorubačom, podarilo sa mi od neho zistiť jednoduché tajomstvo liečenia chorôb. Skladá sa z troch krokov. Začnime po poriadku a s popisom:

1. Analýza vašich myšlienok a činov.

Najskôr (RODnoverci) si namáhajú pamäť a pamätajú si, kde by mohli prilákať negativitu. To znamená, že o niekom mysleli zle, konali neúprimne. A možno také, že boli jednoducho príliš leniví.

A ak sa nájde dôvod, potom sa chorý ospravedlní tým, s ktorými urobil zle, a napraví ich dobrými skutkami. Tento muž povedal, že ak má choroba duchovný charakter, potom je takáto introspekcia úplne dostačujúca a po dni alebo dvoch sa človek cíti skvele. Ak to nepomôže, potom má choroba ďalší zdroj. Toto je ďalší bod.

2. Pôst a meditácia. Ak si chorý človek vzal z prírody niečo nadbytočné, potom choroba s najväčšou pravdepodobnosťou začala práve kvôli tomu. Zrozumiteľnejším slovom pre moderného človeka je „obžerstvo“. Táto položka v zozname vychádza z pochopenia, že človek, ktorý si z prírody odnesie niečo, čo presahuje to, čo je potrebné, je tým otvorene chamtivý a plytvaním zdrojmi (rastlinami, zvieratami, silami), čím narúša prirodzenú rovnováhu.

Je ťažké si to uvedomiť pre niekoho, kto žije v konzumnej spoločnosti a nechápe, ako môžete niečo prijať nad mieru, ak je lepšie viac. Osoba, ktorá ochorela, sa postí, aby sa obnovila rovnováha medzi osobnou a prirodzenou silou. Navyše vo výžive aj v myšlienkach. Zároveň sa venuje meditácii. Áno, meditujú nielen na východe, ale málokto o tom vie.

3. Liečba intervenciou. Toto je posledná fáza, keď je potrebný zásah zvonku. Ale to nie sú lekári ani tabletky. Byliny, odvar, bobule, liečivé zmesi z rovnakých prírodných surovín. Zahŕňa tiež masáže, kúpele, liečivé vody a ďalšie.

Týmto sa s Slovania-RODnoverci riadia dodnes. Žijú priateľsky, spoločensky. Správajú sa k sebe ako k rodine a nadovšetko kladú morálku.

Pretože zdravie začína od hlavy.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x