Kde je Maymar?

••• kde je Mayamar??? Mayamarskí ľudia štekajú proti vojenskému prevratu bez toho, aby vedeli, že ich prezidentka predáva deti v tejto krajine…

Podujatie

3 rokliny priehrada

Wuhan je epicentrum jadrových reaktorov, korupcie Bitcoinu, produkcie andrenochrómu, ľudského otroctva, laboratórií biochem.

Toto je dôvod, prečo musia 3 rokliny priehrady zísť a vyhladiť zlo zo zeme.

Významnosť: Povodie Yangtze je domovom tretiny obyvateľstva Číny a rieka umožňuje prepravu lode až do Chongqingu. Je to najdôležitejšia rieka pre poľnohospodárstvo, priemysel a vnútrozemské cestovanie. Považuje sa za deliacu čiaru medzi severnou a južnou Čínou. Ak to pôjde dole 1/3 čínskeho priemyslu bude zničených, 200 M zomrie, bitcoinové servery sú preč…. čo ďalej…?

•••https://www.express.co.uk/…/china-news-masterplan…

  ·   · 

moj koment

Tri rokliny považovaný ako osmy div sveta, s výstavbou skončili 2008. Nebudem uvádzať fakta tie si prečítate ak chcete sami, okrem toho že to veľa stálo, tak zaplavilo veľku časť úrodných polí, dedín obcí a ľudia sa museli vysťahovať, tok rieky sa spomalil a živočíchy mali  problém sa rozmnožovať a tam prežiť, delfín riečny napríklad asi vyhynul. Vďaka tejto priehrade vraj nemáme v mori toľko plastového odpadu, ten odpad v moriach je ale asi ho dávajú krajiny ktoré majú dosah k moru a ktoré neriešia likvidáciu. Ten plastový odpad máme teraz v rúškach podľa všetkého, lebo si pamätá že Čína vie ako spracovať plast, hurááá som si povedala, ale na druhej strane kde to skončilo predávali kabelky vyzerali super žeby fakt plast?, Neviem ako inde, ale Slovensko je zamorené čínskym obchodom a ich lacným oblečením kde je samá umelina a telo nedýcha. No asi vymysleli veľkovýrobu rúšok a respirátorov tak sa snažíme sa podieľať na likvidácii ich umelého obchodu po celom svete touto formou     vymyslela som si to.  Vďaka tejto priehrade uvádzajú že ľudia musia hnojiť pôdu umelými hnojivami, tak neviem či to má význam zničiť alebo nie keď sa podľa mapy sami pozriete, že je tam prepojenie vnútrozemia Ázie s Európou.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Ivana
Ivana
11. apríla 2021 20:32

A kdo ji zničí? Jestli Aliance, tak zabít 200 mil lidí není v pořádku

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x