Očistné sily

OČISTNÉ SILY ALEBO BEZPEČNOSTNÉ TIPY ☀

Odporúčania, ktoré vám pomôžu urobiť život harmonickejším, príjemnejším, zvýšiť energiu a VEDomie, aby ste sa stali v ŽIVote vnímavejšími a odolnejšími.

1. Vyhnite sa kontaktu s ľuďmi, ktorí sú pre vás nepríjemní a nezaujímaví. Nepriťahujte ich pozornosť na seba, nezúčastňujte sa kontroverzii a nedopusťte to, aby ste sa im zaliečali dobrými skutkami. Neocenia to. Vyhnite sa ľuďom so zníženou sebakontrolou (opilci, drogovo závislí, psychopati, tyrani atď.). Nedávajte najavo pocit slabosti, vyciciavač-upír vás nenechá na pokoji, pokým vás nepripraví o energiu, ktorú potrebuje. (Platí to aj pre najbližších) !

2. Snažte sa, aby ste nejedli jedlo varené chorými, unavenými, podráždenými, alebo zle sa k vám správajucimi ľuďmi, aj keď máte veľký hlad – to vám neprinesie dobrotu, ale naopak naruší energetickú rovnováhu vášho tela, čo môže viesť k rôznym poruchám a podráždeniam.

Príklad : Pozor na reštaurácie, nikdy neviete, v akom stave je kuchár a pomocníci. Pre názornosť môže slúžiť udalosť pred pár rokmi. Počas návštevy Dalajlámu v Prahe mu jedlo pripravoval najlepší vegetariánsky kuchár. Keď začal jesť, tak si ho dal zavolať a opýtal sa, prečo varil, keď je rozrušený. Mnohí okolo nechápali, prečo sa to pýta. Dalajláma vnímal, že jedlo nie je energeticky vyvážené. Kuchár sa ospravedlnil, že má rodinné problémy, rozvádza sa…Dalajláma jedlo pripravené týmto kuchárom nezjedol.

3. Musíte mať svoj vlastný kútik, váš osobný životný priestor – tzv. Zónu osobného pohodlia, kde vás nikto nemôže bez vášho súhlasu napadnúť.

4. Buďte ostražití, ak nájdete nejaké predmety, najmä šperky, amulety, osobné veci – nepoznáte osud ich majiteľa a môžu byť nasýtené veľmi negatívnymi informáciami a energiami. Stáva sa, že takéto predmety sú schválne hodené na zem zo zlým úmyslom. Okrem toho samotné kamene sú energetickí upíri, najmä vo vzťahu k novému, nie veľmi silnému hostiteľovi.

5. Dávajte pozor na darčeky (najmä od tých, ktorí sú vám nesympatickí, alebo tí, o ktorých viete, že majú zlé úmysly. Takého dary vás môžu oslabiť a privolať vám vážne dlhodobé ochorenie. Prijmite iba tie darčeky, ktoré vo vás vyvolajú príjemný pocit v Duši.

6. Cvičte. Fyzická aktivita je dobrým prostriedkom na hromadenie a vyrovnávanie energie, ale len ak vám to prináša potešenie a príjemnú únavu – tzv. “svalovú radosť”. Necvičte na-SILU až do vyčerpania, to vás môže zablokovať. Vo svaloch sa vtedy tvorí kyselina.

7. Nesnažte sa nosiť veci iných ľudí. Nepoužívajte osobné veci chorých a zosnulých. Nedovoľte, aby vaše osobné veci boli dočasne používané niekým iným, hoci aj blízkymi. 

8. Buďte dobročinní, čo najviac diplomatickí a psychologicky flexibilní. Pokúste sa vyhnúť konfliktom, alebo ich zmierniť. Naučte sa odpustiť. Neodpovedajte na zlo zlom – s podráždením a hnevom, opustia vás životné sily. Nenávisť a pomsta len vyprázdňuje človeka. Správanie “Oko za oko” je istá cesta k seba-zničeniu. Naproti tomu, buďte spravodliví a ak vám niekto úmyselne ubližuje, tak ho zastavte, aby už nemohol ubližovať iným ! 

9. Usmievajte sa častejšie. Naučte sa užívať si každý deň svojho života, spoznať krásu sveta.😊

https://vk.com/vonomira

yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x