Prejav Vladimíra Putina do sveta


Som dnes unavený, unavený zo všetkého. Chcem hovoriť so všetkými svetovými stranami. Čo sa to tu deje? O akých zlých plánoch snívate? Obetujete nevinné duše a predáte svet? Pokračujete vo vymývaní mozgov ľuďom svojimi mainstreamovými médiami, tých istých z celého sveta.


Poznám vaše satanské plány na zníženie počtu obyvateľov planéty. Ste skutočne zlí, aby ste vo svojich plánoch použili tých najzraniteľnejších. Ak si myslíte, že sa ľudia len podriaďujú myšlienke na masaker, okamžite opustite svoju pozíciu!


Ak USA a Európa okamžite nezastavia svoje plány, nebudete čeliť iba Božiemu hnevu, ale aj mne. Hneď dokončite svoj plán. Nech žije Boh a vlasť a prijíma nepriateľov s otvorenou náručou smrti. MoM

Putin says Russia backs Syria opposition, flays Turkey
Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 5 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
12. apríla 2021 14:26

prečo už nevystúpi v TV a nepovie to NAHLAS ??????…. práve dnes sa dala očkovať moja pani domáca (73 ročná talianska dôchodkyňa) …. včera som sa jej snažila vysvetliť, že to nie je dobré, aby to nerobila … no môj hlas v lámanej taliančine – proti jej hlasu (celý deň strčená v TV) …. nepadol na úrodnú pôdu …. čo už …..

Zuzana
Zuzana(@zuzana)
12. apríla 2021 11:53

Priame a výstižné🙏🙏 vďaka za všetkých silných a odvážnych vodcov vo svete💯💟

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x