Vojenský súd 1. deň

‼ ️ Clintonov vojenský súd: 1. deň

 Vo štvrtok ráno sa v zálive Guantánamo stretol vojenský súd, ktorý rozhodoval o tom, či bude Hillary Rodham Clintonová zbavená obvinení vrátane zrady, sprisahania s nepriateľom, zničenia vládneho majetku, prania špinavých peňazí a sprisahania s cieľom spáchať vraždu, alebo či sa nakoniec postaví pred armádu. súd.

 šibenica alebo strelecká čata.

 Traja americkí vojenskí dôstojníci, dvaja muži a jedna žena, ktorí pôsobili ako sudcovia a poroty, počúvali dve hodiny ako viceadmirál.  John G. Hannink z Útvaru sudcu generálneho prokurátora amerického námorníctva uviedol osemnásť konkrétnych obvinení proti Clintonovej a uviedol, že poskytne presvedčivé informácie.

 a nespochybniteľné dôkazy, ktoré ju spájajú s nespočetnými zverstvami na národe a jeho obyvateľoch.

 Najzávažnejšie obvinenia Clintonovej boli zapletené do sprisahania za účelom vraždenia politikov a mediálnych subjektov, ktoré kritizovali jej metódy a motívy, keď pôsobila ako ministerka zahraničia za vlády Baracka Husajna Obamu.

 Viceadmirál Hannink zahájil inkvizíciu spojením Clintona s atentátom na Setha Richa, bývalého zamestnanca Demokratického národného výboru v roku 2016, okolo ktorého sa objavilo veľa konšpiračných teórií po tom, čo ho neznámy útočník dvakrát postrelil zozadu v susedstve Bloomingdale vo Washingtone, DC.

 Zdá sa, že Hanninkove dôkazy dokazujú, že mnohé z týchto konšpiračných teórií sú pevne zakotvené v realite.

 Ukázal súdu dešifrovaný e-mail, ktorý poslal Clinton svojmu poradcovi a politickému stratégovi Humovi Abedinovi.

 E-mail obsahoval krátku a zlovestnú narážku na Clintonove ciele: „Usporiadajte večeru pre R.S., dozvieme sa to čoskoro.“

 Viceadmirál Hannink tvrdil, že neškodne znejúca správa bola uznaním viny;

 R. S.: Richove iniciály sa obrátili a „usporiadanie večere“ znamenalo, že Clintonová si najala vraha, aby Richa dostal von.

 E-mail mal dátum 8. júla 2016, dva dni pred vraždou Richa.

 Viceadmirál Hannink navyše predložil finančné záznamy, ktoré ukazujú, že Clintonová si pár dní pred Richovým tragickým zmiznutím vybrala z bankového účtu Clintonovej nadácie 150 000 dolárov.

 „Je rovnako arogantná ako neopatrná.

 Keď spojíte body, neexistuje žiadne iné vysvetlenie: Clinton si najal nájomného vraha, aby tohto muža vybral.

 A za čo?

 Pretože to mohol byť oznamovateľ?

 Argumentoval viceadmirál Hannink.

 Clintonová bola navyše obvinená z napomáhania vražde pri predčasnom zmiznutí sudcu Najvyššieho súdu konzervatívcov Antonina Scaliu, ktorý sa 13. februára 2016 nevysvetliteľne udusil vo svojej miestnosti na ranči Cibolo Creek v texaskom Shaftere.

 Okresná sudkyňa Cinderela Guevara vyhlásila Scaliu za mŕtvu z prirodzených príčin, pitva však nebola vykonaná.

 Neočakávaným krokom viceadmirál Hannink predstavil svedka prekvapenia, bývalého zamestnanca Clintonovej Jakea Sullivana, jej vysokého politického poradcu počas jej prezidentskej ponuky v roku 2016.

 Výmenou za trestné stíhanie Sullivan priblížil stretnutie, na ktorom sa zúčastnil s Clintonom a bývalým manažérom kampane Robym Mookom.

 Témou rozhovorov bol sudca Antonin Scalia.

 Podľa Sullivanovho svedectva Mook povedal Clintonovej, že Scaliine „katalytické konzervatívne hodnoty“ sú hlavnou hrozbou progresívneho liberalizmu.

 “Roby Mook povedal Hilary, že by nebolo zlé, keby sudkyňa Scalia ‘odišla’, čo Hillary povedala, že by jej určite neprekážalo, keby odišiel.”

 Potom sa spýtal Robyho, „môžeš ísť?“  A Roby povedal: „Áno, myslím, že môžeš ísť,“ povedal Sullivan súdu.

 Viceadmirál Hannink tvrdil, že dôkazy, aj keď sú iba nepriame, boli dostatočne presvedčivé na to, aby obvinili Clintonovú z dôvodu jej neopatrného ignorovania ľudského života.

 V tom okamihu v súdnej sieni sa Clinton, ktorý počas celého konania zostával podivne ticho, začal nekontrolovateľne otriasať, akoby bol v zajatí záchvatu.

 Spútaný okolo zápästia spadol zo stoličky a spadol na zem ako ryba z vody.

 Záchranári ju odprevadili do lekárskej miestnosti GITMO a viceadmirál Hannink uviedol, že súd bol do 10:00 hodiny v prestávke.  v pondelok.

w

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Dasha Dudacek
Dasha Dudacek
12. apríla 2021 12:55

Jen at ji to spocitaji za ty hruzy a vrazdy ktere ma na svedomi. Zavrit ji do klece a nechat ji tam tak dlouho, jak nechala ona ty deti se kterymi obchodovala a pak ji povesit,at pozna, co si uzili ti, kterym to sama pripravila.

jana
jana
12. apríla 2021 14:32
Odpovedať  Dasha Dudacek

ona nie je normálna, to normálna žena by nedokázala – to je príšera … a jej je to úplne jedno …

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x