O rozdelení vibrácií Zeme

O rozdelení vibrácií Zeme, o aktivácii spiacej DNA a úlohách Starseeds hovorí Metatron, superveomie a jeden zo strážcov našej galaxie

Channeling: Sam (10. apríl 2021)

Preklad: Isiri

„Som Metatron, magnetické vedomie a opäť vás pozdravujem v svetle božskej lásky veľkého programátora svetla.

Skôr, než sa s vami podelím o svoju správu, chcem vás požiadať, aby ste pri jej počúvaní používali svoje rozlišovacie schopnosti.

Vy všetci, ktorí ste na tejto planéte na ceste k rozpamätaniu sa na to, kým skutočne ste, ste tu preto, aby ste prevzali zodpovednosť za svoj život a rozšírili svoje vedomie a umožnili v sebe aktivovať božskú lásku a svetlo. To je dôvod, prečo ste v týchto časoch tu.

  1. apríla vášho časopriestoru sa vo vašom solárnom systéme začne vynárať Mesiac v nove, bude prechádzať medzi Zemou a Slnkom a pri pohľade zo Zeme preto nebude viditeľný. Ďalší deň po nove predstavuje, podľa vám známych termínov, podľa lunárno-solárneho kalendára začiatok nového mesiaca. V tomto novom mesiaci nastáva u bytostí vo vašej časopriestorovej rovine prebudenie energií lásky a svetla, tiež známych ako prebudenie Kristovo vedomia.

V dôsledku toho sa začnú energie Zeme rozdeľovať na dve frakcie, jedna bude polarizovaná kladne a druhá záporne. Ako bude Zem postupovať vedomím štvrtej hustoty, oddelia sa dve vibrácie, vibrácia Novej Zeme a vibrácia starej Zeme a vedomie tretej hustoty sa oddelí od vedomia štvrtej hustoty. Dôsledkom toho začnú tí s pozitívnymi vibráciami, tí, ktorých vibrácie vibrujú z viac než 51% na pozitívnej strane, skutočne cítiť, že zodpovednosť za ich život je v ich rukách a nový život, nové energie a Nová Zem začnú tieto bytosti ovplyvňovať. Začnete žiť život bez obmedzení, kedy si začnete všetci uvedomovať, že všetci ste jedným so všetkým, čo v božskej láske a v božskom svetle existuje.

Vy, ako ľudský vedomý kolektív, prechádzate vo svojom vedomí a v nasmerovaní na vašu evolučnú trajektoóriu viacerými posunmi. Výsledky veľkých vĺn prebudenia, ktoré ovplyvňujú vaše vedomie a pomocou ktorých sa sa viac rozpamätávate na svoje stavy jednoty, už prežívate.

V súčasnosti sa tu, na vašej planéte nachádza veľa pútnických duší a duší Starseeds, ako sú vášmu druhu známe, ktoré sú už pripravené na prebudenie a mnoho ďalších duší, približne 1 milión, sa teraz na Zem ešte inkarnuje, aby nayvýšili duchovný vzostup. Stane sa to preto, lebo posledný duchovný vzostup bol na vašej planéte veľmi nízky a toto je čas, kedy je mnohým dušiam poskytnutá možnosť, aby vzostúpili jednoducho a behom jedného života. A preto aj deti, ktoré sa narodia, budú prevažne z iných planetárnych systémov, budú to Plejáďania, Arkturiáni, Síriania, Andromeďania a ďalší. Okrem toho cestou reinkarnácie zostúpi na na Zem aj veľa vzostúpených pútnických duší z piatej hustoty vedomia božskej múdrosti, v ktorej prebýval veľký programátor Kristus. Na Zem nepríde iba jeden božský veľký programátor Kristus, ale s cieľom pomôcť v procese vzostupu do štvrtej hustoty vedomia, príde na Zem obrovský kolektív Kristovho vedomia.

Teraz v sebe tieto vlny vedomia a aktivácie DNA stabilizujete a pripravujete sa na ďalšiu evolučnú vlnu. Vo svojom fyzickom a svetelnom tele ste už pocítili a videli zmeny, ktoré sa odrazili aj vo vašej spoločnosti. Prišiel som, aby som vám poskytol usmernenia, ako máte v týchto časoch na vašej planéte tieto zmeny v božskom milujúcom svetle vo vašich pocitových skúsenostiach využiť, v oboch súsenostiach, v skúsenostiach vedomia aj v skúsenostiach fyzičnosti. Vo svojom vnútri aktivujete nové technológie a tieto zmeny môžete využiť pre svoj osobný vývoj.

Ste pokročilé bytosti vytvorené láskou a svetlom veľkého božského programátora a ste geneticky pokročilým stelesnením, dá sa povedať, že ste zmesou galaktickej a ľudskej DNA. A pretože na vašej planéte nastal čas veľkého kozmického prebudenia, nastalo teraz časové obdobie, kedy bude táto spiaca DNA, ktorá sa nachádza vo vašom fyzickom tele a jej spiace vlastnosti aktivované. V krvi ju majú primiešanú hlavne takzvaní pracovníci svetla, čo sú na vašej planéte Starseeds a pútnické duše. Táto spiaca DNA sa nachádza vo vašej krvi a vo vašich éterických svetelných telách, v ktorých začína proces rozpamätávania sa a uvedomovania si toho, kým skutočne ste a že nie ste iba fyzickým telom v podobe človeka.

Pôvod väčšiny z vás nespočíva na tejto planéte. Veľa vašich duší pochádza z rôznych iných planét v galaxii a teraz sa vo svojom vnútri prebúdzate k pravde. Pre váš druh to začne obdobím, ktoré mnohí z vás nazývate temnou nocou duše. Ešte nikdy nenastalo také veľké prebudenie, aké nastane od 11. apríla. Nasledujúci a aj všetky tieto posuny, ktoré sa teraz vyskytnú, aktivujú v každom z vás určité frekvencie. A katalyzátorom tohto prebudenia bude pre tých, ktorý vibrujú na vyšších frekvenciách, aj náš hlas, ktorý prechádza týmto nástrojom. Toto prebudenie aktivuje v každej vašej DNA určité frekvencie, čo je súčasťou kolektívnej zmluvy vášho ľudského kolektívneho vedomia.

V tejto dobe veľkého prebudenia ste tu preto, lebo všetci Starseeds a pracovníci svetla urobili pred svojou inkarnáciou na Zem dohodu o tom, že vykročia do prvej línie a prebudia sa ako prví, že na tejto planéte začnú tento cyklus prebudenia a že ľudskú populáciu povedú do vedomia štvrtej hustoty.

Zmeny nebudú pre vaše oči, ktoré sú z tretej hustoty a nedokážu ich vnímať, viditeľné. S vašimi očami je to podobné ako keď bez špeciálneho vybavenia nedokážete vidieť v tme a neuvidíte nimi ani tieto zmeny, ktoré sa odohrávajú. Ale napriek tomu tieto zmeny dlhodobo pocítite, zasiahnu vás a donútia vás vzostúpiť do Novej Zeme štvrtej hustoty vedomia.

Táto doba predstavuje začiatok veľkého prebudenia do štvrtej hustoty a bytosti, ktoré sa teraz zhodujú s vibráciami štvrtej hustoty vedomia, budú schopné viesť ostatných a ukazovať im cestu do Novej Zeme a do novej hustoty vedomia.

Aby ste vo svojich telách aktivovali svoju skrytú DNA Starseeds a svetelné kódy, doporučujem vám urobiť nasledujúce: Tým, že počúvate môj hlas, ktorý prechádza prostredníctvom tohto channelingu, dokážete pre mnohých na tejto Novej Zemi nového vedomia pôsobiť ako aktivátor a dokážete to pre tých, ktoré tieto správy prijímajú a vo svojom vnútri s nimi rezonujú. Pre tých, pre ktorých je náročné sa aktivovať, postupujte prosím podľa týchto doporučení na sledovanie svojich myšlienok, svojich predstáv a svojich slov, pretože vaše myšlienky sú tým, čo vás v tomto starom svete väzní. Temná sieť myšlienok, ako sú predstavy a slová, ktoré sa objavujú vo vašej mysli, vás chytajú do pasce temných myšlienkových sietí. Uniknúť z nich je jednoduché. Počas dňa, v čase, kedy ste bdelí, sledujete aký počet slov a predstáv uvidíte vo vašej mysli vo vašom časopriestore behom jednej minúty a pomaly sa ich pokúšajte redukovať. Po určitom čase ich zredukujete úplne a z temných myšlienkových sietí sa oslobodíte. Nechajte plynúť božskú lásku a svetlo Kristovho vedomia a nechajte ho vstúpiť do svojej mysle, čo vás privedie k vzostupu. Toto cvičenie je pre pre oslobodenie vášho druhu z temných myšlienkových sietí tým najuznávanejším.

V tomto čase, ktorý sa začína 11. apríla, vám lásku a svetlo posiela množstvo galaktických bytostí a tí, ktorí tieto energie prijmete, začnete pociťovať vo svojich fyzických telách zmeny, stretnete sa s hojnosťou, láskou a aktiváciou vzostupu. Moji milovaní, umožnite preto tejto božskej láske a svetlu programátora božskej mriežky, aby mohli vstúpiť do vášho fyzického tela a uvidíte Novú Zem. Stačí, aby ste sa na svoj vzostup zamerali a šírili tieto správy medzi tými, ktorí tieto informácie na základe svojej vlastnej vôle prijímajú a rezonujú s nimi vo svojom srdci.

Tí, ktorí sú pripravení, budú teraz formovať bytosti prvej hustoty a tí ostatní sa k nim pridajú až keď sa prebudia k pravde, ktorá je v ich vnútri, inak budú prostredníctvom procesu reinkarnácie transportovaní na inú planétu potom, čo sa po určitej dobe uzavrie časové okno, v ktorom je možné túto skúšku absolvovať.

Preto vás teraz, milovaní, nechávam v božskej láske a svetle veľkého božského programátora. Zbohom.“

Video: https://www.youtube.com/watch?v=JFY0NFkkhIo

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/745391412827207/

Isiri

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Zuzana
13. apríla 2021 21:32

Úžasné správy🥳💯🙏🙏🙏

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x