Pravda odhalená!

„Mám doktorát z virológie a imunológie. 

Som vedcom v klinickom laboratóriu a tu v južnej Kalifornii som vyšetril 1 500 vzoriek, ktoré mali pozitívny test na Covid 19. 

Keď sme- laboratórny tím a ja- preskúmali vzorky na základe Kochových postulátov, skenovaním pod elektrónovým mikroskopom sme nenašli Covid 19 -v žiadnej z týchto 1 500 vzoriek. 

Naopak sme boli schopní detegovať väčšinu vírusu chrípky ( Influenca) A vo všetkých týchto 1 500 vzorkách a vírus chrípky B vo zvyšných 19 vírusoch a nepoužili sme pri tom ani test BS-PCR. 

Použili sme test polymerázovej reťazovej reakcie. Cilia Faber (?) Urobila o tom veľmi dobrý výskum a poskytla nám o tom rozhovor. Na jej kanáli sú videozáznamy. 

Potom sme poslali zvyšky vzoriek na univerzity v Stanforde, Cornelle a južnej Kalifornii a aj oni dostali rovnaké výsledky ako my. 

ŽIADEN COVID. 

Našli iba chrípku A a chrípku B. Všetci sme potom hovorili s Americkou agentúrou pre kontrolu chorôb (CDC) a požiadali o životaschopné vzorky Covidu. 

CDC nám povedalo, že to poskytnúť nemôže, pretože nemá také vzorky.

 Na základe našich rozsiahlych laboratórnych testov sme preto teraz dospeli k pevnému presvedčeniu, že COVID 19 bol vynájdený a je fiktívny. 

Chrípka bola premenovaná na Covid a väčšina z 225 000 mŕtvych mala predchádzajúce choroby ako kardiovaskulárne choroby, rakovina, cukrovka, emfyzém atď. 

Keď k týmto chorobám navyše dostali chrípku, ešte viac to oslabilo ich imunitný systém a potom zomreli. 

Zatiaľ som nedostal ani jednu vzorku, ktorá obsahovala životaschopný vírus Covid 19, s ktorým by sme mohli pracovať. My, ako aj 7 univerzít, ktorí sme vykonali testy na 1 500 vzorkách, teraz žalujeme CDC za podvod s Covid 19. 

CDC je nám DODNES dlžné, poskytnúť  nám  jednu životaschopnú vyčistenú vzorku vírusu Covid 19. 

Pokiaľ nám nepošlú vzorku alebo nepovedia, že nemôžu, tak tvrdím, že COVID 19 NEEXISTUJE a ŽE JE TO VYNÁLEZ A FIKCIA. 

4 výskumné správy popisujúce extrakt genómu Covid 19 nikdy neboli úspešné pri izolácii vírusu. Všetky popisujú iba malé časti RNA, ktoré majú dĺžku iba 30 až 35 párov báz. 

TIIETO NIE SÚ VÍRUSY. 

Vírus má zvyčajne 30 000 až 40 000 párov báz.

Tak “zlý”, ako ten Covid 19 má byť a je rozptýlený PO CELOM SVETE -, prečo sa nikomu v žiadnom zo svetových laboratórií nepodarilo izolovať a vyčistiť vírus Covid 19 ako celok? 

Môže to byť spôsobené iba tým, že vírus zatiaľ nenašli, ale iba malé časťi RNA, ktoré aj tak nemožno identifikovať ako vírus. 

Takže máme do činenia ešte s vlnami chrípky. 

COVID 19  NEEXISTUJE A JE LEN FIKTÍVNY. “

MoniM

Spread the love

You may also like...

3.7 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Svetlana Nonna
Svetlana Nonna
13. apríla 2021 15:45

Správny článok, je TO TAK. Súhlas!

jana
jana
13. apríla 2021 20:36
Odpovedať  Svetlana Nonna

a tie ovce tomu vöbec nechcü uveriť – my sme pre nich konšpirátori a blázni …..

Svetlana Nonna
Svetlana Nonna
14. apríla 2021 20:37
Odpovedať  jana

Ano, zbadajú sa, ale to už bude neskoro. Už teraz sme dík takýmto Imbecilom v pekle a vyžerú si ho aj oni. Hlavne mladí k ľahkomyseľnosti, nezodpovednosti vychovávaní, bez psychickej i fyzickej odolnosti, výdrže. Nie sú schopní ťažko pracovať, všetko len rýchlo a ľahko dostať, bez námahy, žiť v naddostatku, konzumne, len brať. V tejto situácii sú oveľa horšie na tom,a ko my starí. No, bolo by to na dlhšie.

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x