Merkel a plánovana novelizácia zákona o ochrane infekcií..alebo – „najväčší puč od konca vojny“…

Zajtra, piatok 16. Apríla sa v Spolkovom sneme odhlasuje o už davno pripravovanom a plánovanom novom vydaní IfGS (zákon o ochrane pred infekciami).

Keď to prejde, čo sa pravdepodobne stane (insider info–>nižšie), bude prijaté nasledovné:

„Novým plánovaným zákonom o ochrane pred infekciou podľa § 28b je zavedenie trvalých Lockdownov, trvalých výluk, trvalých zákazov vychádzania a trvalého zákazu osobných kontaktov. Tu nejde iba o nastolenie trvalého výnimočného stavu; predpisy idú oveľa ďalej, nad stanné právo čl. 115a GG.(Základné právo)

Týmto by boli všetci členovia parlamentu vinní z„ trestného činu proti ľudskosti “. Možným trestom za zločiny proti ľudskosti je doživotné väzenie.

Ďalej poukazujeme na dôsledky pozmeňujúceho a doplňujúceho návrhu k odseku 18b. To znamená, že všetky Federálne štáty, mestá a obce by stratili svoje kompetencie a vládu by nad celým Nemeckom prebrala Merkelová.

Nasledovalo by aj, ak má jedna osoba z 1 000 pozitívny výsledok testu, „musela by byť – podľa vôle Merkelovej – uzavretá celá krajina! To by znamenalo, že aj všetky zariadenia a obchody by museli byť zatvorené, takmer všetky kontakty zakázané.

Podľa nového IfSG by musel každý, kto nedodržiava opatrenia prijaté Merkelovou, očakávať pokutu až do výšky 25 000 eur a trest odňatia slobody až 5 rokov. Pýtam sa, či je to potom ešte stále ústavný štát a toto nové chápanie demokracie?

Toľko k tomu novému zákonu o ochrane pred infekciami…

Niektorým z vás včera, alebo dnes, určite neuniklo, že jedna politička, Andrea Haberl (AfD), vybalila “insider infos”.

Tá prvá informácia je, že ten zákon- zákon o ochrane pred infekciami ( ako vyššie opísané) – na 1000% prejde, keďže je už veľmi dlho plánované, že

1.) Merkelová preberie celú moc nad Nemeckom;

2.) Že na to bude využitá táto fiktívna “Corona kríza” ( plánované 2019 na Bildenbergu).

Ďalej hovorí, že je plánovaný režim tak, ako v roku 1933..

– naplanované je pridelovanie potravín

-ľudia sa budu musieť vzdať majetku -všetko bude zoštátnené

-byty budu tiež štátom pridelované- z lockdownu do lockdownu aj cez den- zatvorenie obchodov s potravinami

-ďalší kancel bude od “zelených”- tiež naplánované Hovorí, že všetko videla čierne na bielom a že to nieje žiaden fake a ani sranda…

Po tejto správe sa Nemci začali samozrejme hneď organizovať:

Dnes som sa tou správou zaoberala skoro celý deň a napíšem vám tu môj osobný názor:

Niekto, kto pracuje v systéme a pre systém sa “zobudil” a spanikáril pri veciach, ktoré my vieme už dávno ( priala by som si, aby v tom momente, keď si tie papiere prečítala a sa “prebudila”, bol niekto “z nás”, ktorí o tom všetkom vieme, pri nej a pomohol jej “vziať strach a paniku”).Samozrejme že ona ešte nevie, čo všetko za tým je.

Ten “boj” sa bojuje už roky rokúce. Kde je “zlý plán” je aj protiplán. My vieme, čo si “elity” pre nás naplánovali, my to poznáme.

To čo chce Merkelová zajtra schváliť, je zákon o splnomocnení. Keď sa bude snažiť, “strhnúť si” celú moc len a len pre seba – nepodarí sa jej to…už len čisto z toho hľadiska, že Nemecko ma zmluvu s “die Alliierten”( spojenci). Spojenecká zmluva je vyriešená tak, že od momentu, ak sa niekto “sám pre seba” ujme moci v Nemecku, môžu spojenci zasahovať- a to aj určite urobia.

Takže klídek…

Vo vojne je veľa bitiek … otázkou je, kto vyhrá.

Ja verím plánu..a som si na 100% istá, že svetlo vyhrá.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Roman
22. mája 2021 13:42

Ta pani asi zošalela

Jana
Jana
16. apríla 2021 16:59

Časovo vhodná a otázka❓ 🤣

received_715022309232447.jpeg
2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x