Nanotechnológia

Nanotechnológia vo 💉 a čipoch. 

Ľudstvo pod kompletnou kontrolou mysle nano technológiou, vyvinutá spoločnosťou DynCorp:

 Prepojený s nacistami 

 Súvisí s CI A

 Podložené Rockefellerovcami

 Prepojené s NS A

 Súvisí s vládou USA

 Prepojené s Epsteinom

 Toto je mimoriadne dôležitý článok, ktorý si musí prečítať (a znovu prečítať) každý mysliaci dospelý človek na tejto planéte.

 Nacisti po druhej svetovej vojne nezmizli.  Iba sa dostali do podzemia v USA a pokračovali vo výskume kontroly mysle a ďalších pokrokových technológií, ktoré by nakoniec obmedzili svetovú populáciu na vybranú skupinu (Eugenika) a robotizovali tú časť ľudstva, ktorá zostala nedotknutá.  Toto bol plán ….

 Najvyšší členovia štvrtej ríše mali prístup k technológii vekovej regresie odvodenej od mimozemšťanov, ktorá umožňovala ľuďom ako šéf Hitlerovej armádnej rozviedky (a podľa Dr. Otta tajného najvyššieho nadporučíka gestapa pod vedením Himmlera) generál Reinhardt Gehlen,  zostať nažive a aktívny dodnes, čo overil Otto Skorzeny v roku 1999. Gehlen nezomrel v roku 1979;  keďže Josef Mengele nezomrel v roku 1979;  alebo keďže Otto Skorzeny v roku 1975 nezomrel.

 Ich „smrť“ predstierala CIA.  Gehlen a Mengele sú dodnes nažive.  .Ich potomkovia sú tiež živí a aktívni – ako sa dozviete z tohto článku.

 Kontrola nad mysľou a telom prostredníctvom týchto nano čipov je úplná akonáhle je implantovaná.  Vyvarujte sa akejkoľvek vakcinácii – ak si ceníte svoju slobodu myslenia a správania.

 Rok 2003 zmenil svet v mnohých ohľadoch.  Priamym výsledkom udalostí z 11. septembra 2001 „Patriot Act“ výrazne rozšíril právomoci federálnej vlády špehovať jej občanov.

 Nové ministerstvo pre vnútornú bezpečnosť (DHS) sa rýchlo stalo strategickým partnerom s Ústrednou spravodajskou agentúrou (CIA) a Národnou bezpečnostnou agentúrou (NSA), zatiaľ čo „U.S.  Spy Industry “ako celok utratil miliardy dolárov za„ nanotechnológiu “.

 „Nano“ je v zásade definované ako „miliardtina metra“ a „NanoTech“ je ľahko najhorúcejšou novou vedou na planéte.

 Odporúča sa správa z roku 2003

 : „V USA pripravujú vedúci politici v oblasti vedy a hráči v priemysle nový projekt„ Manhattan “alebo„ Apollo “na zlúčenie strategických technológií v nanom rozsahu (jedna miliardtina metra).  Ich cieľom je spojiť biotechnológie, informačné technológie a kognitívne (neurálne) vedy s atomtechnológiou v nanom rozsahu.  Operatívnou jednotkou v informačnej vede je Bit;  nanotechnológia manipuluje s atómami;  kognitívna veda sa zaoberá neurónmi a biotechnológia využíva gén.  Spolu tvoria B.A.N.G.  Navrhovatelia tvrdia, že zlúčenie týchto technológií do jednej bude viesť k obrovskej priemyselnej revolúcii a spoločenskej „renesancii“, ktorá zaručí americkú dominanciu – vojenskú a ekonomickú – až do 21. storočia. “

 Inými slovami, VLÁDA USA, ktorá začala v roku 2003, doteraz vynaložila nespočetné miliardy dolárov na vytvorenie a nasadenie špičkového nástroja SVETOVEJ KONTROLY A PLÁNOVANÉHO GENOCÍDU – vedy o „nano“ čipoch RFID (vysokofrekvenčná identita) a nano-  robotika, ktorá je prepojená a riadená hlavným, všemocným super počítačom so skutočne úžasnou umelou inteligenciou.

 Nasledujúci odkaz určí hlavných aktérov v tejto oblasti a odhalí skryté agendy tých, ktorých túžbou je narušiť osobnú slobodu pri hľadaní neobmedzenej pozemskej moci a bohatstva.

 Tento nasledujúci odkaz ukáže, ako NSA (ktorá dnes kontroluje svetové BITS alebo technológiu získavania informácií) spolupracuje s mimoriadne nebezpečnou polovojenskou, žoldnierskou a súkromnou spoločnosťou DynCorp International, aby drasticky obmedzila ľudskú populáciu na Zemi, pričom umiestnila  pozostalých pod  úplnou kontrolou mysle riadenou počítačom.  Znie to neuveriteľne?  

 http://educate-yourself.org/cn/ottdyncorpunholytrinity21feb10.shtml

w

Spread the love

You may also like...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x