S diablom sa nevyjednáva


Každému z nás bije srdce, ktoré bojuje, miluje, chráni, rieši, trpi, túži a verí, pretože bez toho to v živote nemá zmysel.
🌿 Už takmer rok tu “bojujeme” s niečím, resp.s “niekým”, kto “skúša” našu vieru, odolnosť a silu … SKÚŠA.
Horúce peklo s diablom, ktorý “pošteklil” a rozohral túto “hru” grandiózne a vo veľkom štýle, je presne načasovaná … a “hráči”… tí sa, dobrovoľne pridávajú.
Diablova “starosť” o naše zdravie, prefikanosť a hlavne znalosť našich medzier, slabých stránok, jeho sila a lesť, sú jeho esá v rukáve a tromfové karty v hre.
🌿 A to všetko korunuje vaším strachom. Diabol sa musí zjavne urehotať k smrti, keď do kotla s vriacou vodou mu zjavne mnohí naskáču sami.
Ako správny diabol, aj on “pokúšal” a vždy si prefikane vzal kúsok po kúsku, čo sa dalo – vieru, silu, zdravie, chuť vzoprieť sa … bravúrne manipuluje, klame, zastrašuje … a vďaka svojmu prefikanému plánu, ako správny diabol, je vždy o krok vpred a robí to zdá sa, veľmi dobre “👌”. Berie si všetko to “božské” a vzácne z vás.
A to nevravím o ďalšom jeho záchvate smiechu, keď ste svoje zdravie -svoju imunitu a sebe vlastnú čistotu “utopili” v bazéne dezinfekcie … veď, čo ak by vás vaša vlastná zdravá imunita “vyliečila”. Má to ten diabol “pozichrované” teda, beťárisko …
Slovensko krásne mám Ťa rada, ale stalo si sa “skokanom” desaťročia za diablov plán a víťazom hry “o tróny”.
Poslali ste svoju silnú imunitu a všetok rozum na “home office” a dovolili ste im len “dištančné” vzdelávanie … a diabol s prehľadom vyhráva.
Zrejme to zas ale pochopia iba “diablikovia, lebo veď … 🙉😉
“Ovečky” moje, mám vás rada, ale peklo je pre vás, verte, až priveľmi horúce.
A obedik pre diabla – sváry, rozbroje, rozoštvávanie, manipulácia, biznis, odlúčenia od blízkych /starých, chorých/, neliečenie chorých, izolácia, strata práce, bieda mater.i duchovná, depky, úzkosť, udávanie, osočovanie, vydieranie, šliapanie po všetko “svätom” … a všetko to “prešpikované” STRACHOM.
Čo tak sa znovu “nadýchnuť” a spraviť prievan v tomto čertovsky pekelne vymyslenom diablovom pláne. Život a zdravie máme iba jedno … a diabol to veľmi dobre vie 😉🍀

Zdroj: https://www.facebook.com/100007376202777/posts/2910158175906694/?d=n

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x