Norimberský tribunál

Práve sa pripravuje druhý norimberský tribunál, ktorý sa začal hromadnou žalobou pod záštitou tisícov právnikov po celom svete za americko-nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom, ktorý stíha osoby zodpovedné za škandál Covid-19 manipulovaný  Davoské fórum.

 V tejto súvislosti treba pripomenúť, že Reiner Fuellmich je právnikom, ktorý uspel v odsúdení automobilového giganta Volkswagen v prípade manipulovaných katalyzátorov.  A práve ten istý právnik dokázal odsúdiť Deutsche Bank ako kriminálny podnik.

 Podľa Reinera Fuellmicha sú všetky podvody spáchané nemeckými spoločnosťami výsmechom v porovnaní so škodami, ktoré kríza Covid-19 spôsobila a naďalej spôsobuje.  Táto kríza Covid-19 by sa mala premenovať na „Škandál Covid-19“ a všetci zodpovední by mali byť stíhaní za občianske škody v dôsledku manipulácií a sfalšovaných testovacích protokolov.  Preto bude medzinárodná sieť obchodných právnikov obhajovať najväčší prípad deliktu všetkých čias, škandál s podvodom Covid-19, ktorý sa medzičasom zmenil na najväčší zločin proti ľudskosti, aký bol kedy spáchaný.

 Vyšetrovacia komisia Covid-19 bola zriadená z iniciatívy skupiny nemeckých právnikov s cieľom podať žalobu na medzinárodnú hromadnú žalobu na základe anglosaského práva.

 Tu je zhrnutý preklad posledného oznámenia Dr. Fuellmicha z 15. 2.21:

 „Vypočutia okolo 100 medzinárodne uznávaných vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov, ktoré viedla berlínska vyšetrovacia komisia pre aféru Covid-19 od 10.7.2020, sa medzičasom preukázali s pravdepodobnosťou blízkou istote, že  Škandál Covid-19 nebol nikdy zdravotným problémom.  Išlo skôr o upevnenie nelegitímnej moci (nelegitímnej, pretože bola získaná kriminálnymi metódami) skorumpovanej „davoskej kliky“ prevedením bohatstva ľudí na členov davoskej kliky a zničením okrem iného malých a stredných podnikov  – najmä veľké podniky.  Platformy ako Amazon, Google, Uber atď. By si tak mohli prisvojiť svoj podiel na trhu a bohatstvo. “

Aw

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
19. apríla 2021 15:17

Držím palce 🙏👍👍👍

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x