Q-kód rozlúštený- Q bola tajná služba – Psyop ministerstva obrany – armáda prevezme

Q Anon je vojenská tajná služba – operácie a čísla uvedené v príspevkoch Q nie sú dátumy, ale konkrétne kapitoly v „ Príručka zákona o vojne “ministerstva obrany,„ Príručka ministerstva obrany pre stanné právo “

Q Anon sa stal známym vďaka kryptickým publikáciám strohých interných oznámení priamo od ľudí okolo Donalda Trumpa a Bieleho domu. Q často len kládol otázky, aby podnietil zvedavosť zvedavých fanúšikov Trumpa. Od prvého „drop“ príspevku od tohto informátora v októbri 2017 sa počet sledovateľov Q rozrástol na státisíce fanúšikov po celom svete.

„Veľkému prebudeniu“ sa už nedá zabrániť, Q a „Plán“ sú katalyzátorom

Toto video ukazuje, prečo vznikol Q. Primárne slúžilo „Veľkému prebudeniu“, teda procesu prebudenia ľudstva zo storočného Matrixu. Svet by mohol byť oveľa krajší bez všetkých ničivých síl Hlbokého štátu …

https://youtu.be/nIoEvA2KlFg

Podporovateľmi/mužmi v pozadí sú prevažne vojenská skupina, ktorá od atentátu na JFK pracuje na stratégii oslobodenia sveta od zákernej globálnej siete Deep State.

Mnohé z predpovedí Q sa už splnili. Niektoré z predpokladaných dátumov však uplynuli bez problémov. Zástanca teraz globálnej Q-komunity nedávno veľmi podrobne zistil, že ukazovatele stanovené v príspevkoch ako 11.3. neznamená konkrétny dátum, ale sú odkazom na príslušnú kapitolu v manuáli stanného práva ministerstva obrany.

Nikto z Anonov – fanúšikov Q, ktorí sa vášnivo snažia dešifrovať príspevky Q už viac ako 4 roky – zatiaľ túto súvislosť neodhalili

Majic Eyes Qnly z ChristianPatriotNews to urobil … Keď Donald Trump voľby zjavne prehral a Joe Biden začal podpisovať výkonné príkazy v prostredí Hollywoodu, chcel preskúmať možnosti, ktoré teraz k naplneniu „plánu“ zostávajú. Zdá sa, že sa dá pokračovať v implementácii aj bez Donalda Trumpa, pretože všetky prípravy už boli vykonané.

https://www.bitchute.com/video/0d3H7q2F42S1/

„Dôverujte plánu“ bola jednou z najčastejšie zverejňovaných viet od Q.

Čísla uvedené v kvapkách sa musia premietnuť do manuálu k DoD. „Think Mirror – think mirrored“ bolo opakovane povedané v príspevkoch.

Potom sa otvorí význam kryptických výrokov…. Príspevky 1100 až 1123 zodpovedajú kapitolám 11 až 11.23 Príručky stanného práva.

Príspevky 1800 až 1823 v kapitolách 18 až 18.23 a rôzne ďalšie príspevky zodpovedajú určitým číslam strán. Početné odkazy v komplexnom prehľade naznačujú, že je pred nami ešte veľa práce …

Veľa informácií v príspevkoch muselo byť zašifrovaných, pretože čítal aj nepriateľ. Hlavné médiá sa cítili byť “pod tlakom a nútené”- vďaka rýchlo rastúcim počtom Q nasledovníkov po celom svete- vykresliť fanúšikov Q ako čudákov a konšpiračných teoretikov.

Hlboký štátni demokrati boli týmto úspešným hnutím úplne podráždení, a to z dobrého dôvodu

Táto nová interpretácia poskytuje dôkaz, že Q-tím nielen že vedel, že voľby majú byť fingované, ale aj to v príspevkoch zašifrovane komunikoval…A že to vedecky demokratom umožnilo podvádzať v prezidentských voľbách. Pretože Trumpov tím stále pracuje podľa stratégie starodávneho čínskeho Sun Tsu a jeho „vojnového umenia:

„Nikdy neruš svojho nepriateľa, keď sa chystá zničiť sám seba!“

Podľa interpretácie Q-Post-ov bolo skutočným plánom Trumpa dať zahraničným mocnostiam, ako sú Číňania, možnosť ovplyvniť voľby a nakoniec ich ukradnúť.

https://www.contra-magazin.com/2020/11/usa-wahlbetrug-auf-der-ganzen-linie-ein-panischer-deep-state-versucht-seinen-untergang-zu-verhindern/amp/

Takže po objasnení volebných podvodov môže svet vidieť, aké hlboké sú močiare vo Washingtone. A bohužiaľ nielen tam. Volebné podvody sú len jedným z úspešných medzinárodných obchodných modelov elít Deep State. Ak to nevyšlo, bolo treba pristúpiť k zmene režimu.

Americké ústredie moci, Biely dom vo zvrchovanom „District of Columbia“ vo Washingtone, je preto pod zahraničnou okupáciou, pretože štátne záležitosti riadi skôr prezident dosadený Čínou ako prezident volený ľudom. To by umožnilo armáde odvetu (18.18 vojnového zákona) a zbavenie moci celej Bidenovej vlády. Ktorej moc potom efektívne spočíva v armáde a umožňuje jej prevziať úplnú kontrolu nad celou krajinou.

Armáda má potom možnosť vyhlásiť stanné právo a zriadiť vojenské súdy- v rýchlom tempe

Tím Trump teda zámerne umožnil cudzím štátom zasiahnuť do volieb a priviesť ich kandidáta Bidena do Bieleho domu s absolútne skorumpovaným a zraniteľným volebným systémom.

Kvôli pandémii pochádzajúcej tiež z Číny mohli liberáli vynútiť poštové hlasovanie, ktoré je ľahko ovplyvniteľné – v mene “zo zdravotných dôvodov.”

A že pandémia bola naplánovaná do posledného detailu v strategickom dokumente z Univerzity Johns Hopkins z roku 2017, vieme.

Biologické zbrane a bakteriologická vojna sú zakázané …

Q mal toto podozrenie dávno pred Coronou, pretože toto podozrenie už vyjadril v jednom poste/príspevku. A dokonca aj hlavný virológ Fauci v roku 2019 nedbalo predpovedal, že počas Trumpovho pôsobenia môže dôjsť k „prekvapivému prepuknutiu “. Musel to vedieť, pretože za Obamu podporoval laboratórium vo Wuhane niekoľkými miliónmi dolárov.

Niekoľko príspevkov Q-Post tiež odkazuje na zákaz biologickej vojny uvedený v príručke stanného práva. Donald Trump opakovane odsudzoval „čínsky vírus“ ….

Vírus mal spôsobiť skolabovanie ekonomiky a z kolapsu viniť Trumpa prostredníctvom prehnaných opatrení uvalených Deep State na kompromitované vlády po celom svete. Ale akciový trh ani ekonomika sa nezrútili.

Vďaka falošným voľbám teraz Joe Biden sedí na tejto časovanej bombe ako Munchausen a poistka už horí….

Keďže v USA neexistuje volebný register a volič sa nemusí preukazovať totožnosťou, nestálo na masívnym volebným podvodom pomocou fiktívnych hlasov (falošné hlasovacie lístky vyrobené v Číne!) zosnulí voliči alebo hlasovacie lístky od jednej osoby v 2 štátoch atď…- Volebné urny zaplavili hlasy v prospech Bidena. Rovnako vďaka hlasovacím automatom Dominion boli státisíce hlasov presunuté z Trumpa do Bidena…—> https://www.contra-magazin.com/2020/11/wahlmaschinen-und-manipulierte-software-der-firma-dominion-haetten-beinahe-die-wahl-in-den-usa-entschieden/amp/

Takto mohli demokrati veľký počet podporovateľov Trumpa prekročiť. Tri dni po voľbách zasvätený pracovník Steve Pieczenik tvrdil, že oficiálne hlasovacie lístky mali vodoznak založený na kvantovej hodnote a že tie nelegálne je preto možné vytriediť. Odvtedy o tom, bohužiaľ, nikto nepočul.

Od 9. januára 2021 platí v USA skrátené stanné právo, v ktorom je prezident Trump ako vrchný veliteľ a generál Flynn ako osoba zodpovedná za armádu

Donald Trump podpísal na základe tohto stanného práva niekoľko výkonných nariadení, ktoré okrem iného umožňujú vojenské zatýkanie a tribunály. „Trump stále podpisuje výkonné nariadenia pre armádu,“ zdôraznil Charlie Ward vo svojich videách v poslednom čase niekoľkokrát.

Celosvetovo bolo na federálnych súdoch podaných viac ako 200 000 zapečatených obvinení proti politickým a globálnym elitám

Korupcia amerických súdov bola zrejmá zo skutočnosti, že odmietli pripustiť dôkazy Trumpových obhajcov o volebných podvodoch. Preto nemožno očakávať, že štátni sudcovia budú riadne rokovať a vydávať rozsudky o zapečatených obžalobách. Vojenské súdy tu urobia doslova „krátku prácu“ a cely na Guantáname by mohli byť čoskoro vyčerpané …

Prvým krokom pri obnove zákona a poriadku je nevyhnutne prevzatie moci armádou a odstránenie nelegitímnej vlády v Bidene.

Všimli ste si, že po dva a pol mesiaci pôsobenia vo funkcii Joe Biden neprijal ani jedného štátneho hosťa, hoci prezidenti a kancelári v Bielom dome to za ten čas zvyčajne robia a pozývajú sa navzájom? Možno je to tým, že Joe Biden chce skryť skutočnosť, že ani nebýva v Bielom dome, pretože je tam každý večer tma.

Iba armáda môže odvolať z funkcie ilegálneho mandžuského kandidáta Číňanov, ktorý sa dostal k moci pomocou cudzieho národa.

V príspevku z roku 2017 sa Q opýtal: “Očakávate, že HRC, GS, Hussein atď. budú vo VEREJNEJ súdnej sieni s potenciálnymi skorumpovanými sudcami a skazenými” liberálnymi “porotcami? „ (HRC znamená Hillary Rodham Clinton, GS pre Georga Sorosa, Husajna pre moslimského Obamu)

Mimochodom, H3RC je identifikátor nákladnej lode prepravnej spoločnosti Evergreen a Evergreen bol názov Hillary Clintonovej tajnej služby. Clintonovci vlastnili akcie rovnomennej prepravnej spoločnosti, ktorá bola známa pašovaním ľudí. Tentokrát mal Ever Given na palube aj biochemickú zbraň, novú a oveľa nebezpečnejšiu epidémiu ako Corona, ktorú v Bitterovom mori „vyčistili“ Navy Seals …

Tieto trestné činy budú v blízkej budúcnosti súdené na vojenských súdoch.

Časovo by to nemal byť už dlho. Mimoriadne svižná vojenská letecká doprava je v súčasnosti pozorovaná nielen v USA, ale na celom svete. Airforce One a Two sú na ceste, veľa Stratotankerov, stroj Doomsday vybavený ako veliteľské stanovište a stíhačky všetkých veľkostí a zo všetkých národov. V nebi sa deje peklo …

Expert menom A. J. Neuhaus sleduje tieto letové pohyby veľmi profesionálne a komentuje ich na svojom telegram kanále.

Tento vývoj mainstream ignoruje, ale v žiadnom prípade slobodné média…. dúfame, že politická svojvôľa čoskoro skončí

Ako ľudstvo sa momentálne nachádzame v konečnom boji medzi dobrom a zlom, medzi svetlom a tmou, ktorý je rozhodujúci pre vojnu. Na duchovnej úrovni už svetlo zvíťazilo, to je isté. „Veľké prebudenie“ ľudstva sa už nedá zastaviť.

Len na materiálnej úrovni stále existuje vojna. Temné mocnosti Deep State vládnu úplne svojvoľne šírením strachu a paniky z Corony a s obmedzovaním našich najelementárnejších základných práv. Voľby to nezmenia. Ľudia sa však búria, vybíjajú svoj hnev na všetky represálie a na niektorých miestach už majú solidaritu polície. Aj armáda vo väčšine štátov je vo svojej podstate vlastenecká, pretože musí brániť svoju krajinu. Tentoraz proti nepriateľovi vo vnútri.

Skutočná sila pochádza z vnútra … A z nášho myslenia.

Myšlienky sú sily, viera dokáže pohnúť horami. Vážne a skutočné odhodlanie znovu získať moc a našu zvrchovanosť a dôstojnosť späť od zradcov robí zázraky kolektívne! A ak je astrológom, jasnovidcom a proroctvám dovolené veriť čo i len trochu, potom nás čaká zlatý vek! V každom prípade s tým všetci súhlasia.

Prvých príznakov by sme sa mali dočkať v ešte apríli …

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 6 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x