Rada Arkturiánov: Sme za prvý otvorený kontakt

O svojom názore a prínosoch prvého otvoreného kontaktu s mimozemskýmI bytosťami zo štvrtej dimenzie a o tom ako sa naň pripraviť, hovorí Rada Arkturiánov

Channeling: Daniel Scranton (19. apríl 2021)

Preklad: Isiri

„Ako to vidíme, tak spomedzi všetkých bytostí v celej tejto galaxii sa čoraz významnejšie angažujeme v hnutí za urýchlenie postupu Zeme k otvorenému kontaktu, ktorým bude hromadné pristánie mimozemských lodí.

Vieme, že veľa ľudí na takúto skúsenosť pripravených ešte nie je, ale vieme aj, že chvíľu potom, čo spracujú svoj šok a strach, tak budú. Sme si vedomí aj toho, že najlepšími kandidátmi na prvý kontakt s ľudstvom by boli mimozemské bytosti, ktoré sa vám čo najviac podobajú a takých bytostí je okolo vás veľa. Je veľa mimozemských bytostí, ktoré pristáť chcú a chcú s vami zdieľať svoj pohľad na to, čo sa teraz tam na Zemi deje.

Po celom svete máte duchovných učiteľov, ale väčšine z nich masy nevenujú veľa pozornosti, ale pokiaľ by boli vašimi duchovnými učiteľmi mimozemšťania, ktorí vykráčajú z mimozemských lodí, tak sme si istí, že ľudské bytosti by im pozornosť venovali. A vieme aj, že dotyční mimozemšťania by mali pre vás veľký význam aj v tom, že by boli výzvou pre vaše logické myslenie a pre vaše pocitové vnímanie, samozrejme iba pokiaľ by ste chceli využiť svoju rozlišovaciu schopnosť a zistiť tak, či majú na srdci tie najlepšie úmysly.

Vieme, že nakoniec k otvorenému kontaktu dôjde a potrebujeme už iba vidieť, či je vhodnejšie, aby sa to stalo skôr než neskôr.

Väčšina ľudí nevie, čo si má myslieť, čomu veriť, do koho majú vkladať svoju dôveru a máme tým na mysli všetkých možných ľudí tam vo vašom svete, ktorí boli pre ľudstvo v minulosti vodcami, ale teraz sú spochybňovaní, hlavne čo sa týka toho, či je ich motivácia v poriadku. A pretože ľudia teraz veľmi rýchlo strácajú svoju vieru v to, čomu kedysi verili, tak by niečo alebo niekto by mal túto prázdnotu vyplniť a ich vieru posilniť. To preto vás všetkých povzbudzujeme k tomu, aby ste boli vodcami a učiteľmi ľudstva, ale ako sme povedali, pokiaľ nevyzeráte inak než ostatní ľudia, ktorí nedávno svoju vieru stratili, môže byť náročné dosiahnuť, že vás začnú ľudia počúvať.

Jeden z dôvodov, prečo sme vedeli, že budeme mať medzi ľuďmi toľko pozornosti, je ten, že pochádzame z iného hviezdneho systému a z inej dimenzie. Vedeli sme, že ľudia nám budú venovať viac pozornosti práve kvôli tomuto. A väčšina ľudí, ktorí nás prijímajú, majú prospech z toho, čo ponúkame. Tí z vás, ktorí ste sa nám otvorili, príjmate viac než len informácie a predpovede toho, čo môže nastať v budúcnosti, ale dostávate aj energetický prenos, ktorý vám dávame, aby vám pomohol pozdvihnúť vaše vedomie. A predstavte si, aké by to bolo, keby ste sedeli na štadióne plnom ďalších ľudí, ktorí by počúvali fyzické mimozemskeé bytosti zo štvrtej dimenzie, ktoré by vám ponúkli svoje návrhy a tiež si predstavte, koľko energie by sa tým dalo na jednom takomto zhromaždení preniesť a absorbovať a takých zhromaždení by sa dialo naraz viac.

Preto sa zasadzujeme o to, aby prvý otvorený kontakt nastal skôr než neskôr. A usilujeme o to aj preto, lebo sme videli ako dobre nás všetci prijímate a vieme aj, že mnoho ďalších ľudí tam na Zemi je pripravených prijať fyzických mimozemšťanov a ich poznanie. Ale ešte dôležitejšie je, aby ste prijímali ich vysokofrekvenčné vibrácie a to je niečo, čomu by ste mali vždy venovať viac pozornosti, zameriavať sa na to, čo je vysokovibračné a potom budete považovaní za pripravených na svojich priateľov zo štvrtej dimenzie.

Sme Rada Arkturiánov a spojenie s Vami sme si užili.“

Isiri

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/749881802378168/

Video: https://www.youtube.com/watch?v=lNViybLL2Cs

Spread the love

You may also like...

4.3 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
20. apríla 2021 20:47

wow….. veľmi sa teším ….

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x