Ranná káva od zajaca 21.4.21

Toto je celá podstata Teraz.  Pokúšať sa dostať k vám, že MSM je váš nepriateľ, a klamať o ABSOLÚTNE VŠETKOM.  Predtým, ako ich zlikvidujú spoločnosti Libel Laws & Project Odin.

 Obracia všetkých proti nim.

 Všetky sú ovládané (vľavo, vpravo a medzi nimi MOSSAD / CIA). Je to ako 8 ramien chobotnice.  Všetci idú do jednej hlavy.  Toto nie je republikán vs. demokrat, liberál vs. práca alebo Fox vs. CNN.  Je to dobré vs zlé.  Urobili to pre nás zámerne.  Všetci sme žili v rámci operácie Mockingbird, ktorá je vedľajším produktom operácie Paperclip.


ISRAELI MOSSAD ovláda SVETOVÉ MÉDIÁ mimo USA.

 V prílohe je popis Q1871.

 Projekt Odin, ako ho spomenul Ron CodeMonkeyz, je VÝKONNÝ anti-deplatformný nástroj.

 Projekt Odin je súčasťou Quantum Starlink.  Naše nové kvantové systémy majú byť chránené tajnými vesmírnymi programami mimo dosahu Cabaly.

 Q2337 vám hovorí, že mediálne aktíva Mossad budú odstránené.  Myslite na ľudí ako Alex Jones, Anderson Cooper atď. A tiež na satelity Mossad.

 Izraelské spravodajské služby – odstúpte.

 [TERM_3720x380-293476669283001]

 Mediálne prvky budú odstránené.

 Q2527

 [17]

 SAT knockout vynútil novú technológiu CLAS [online] kto?

 [Kontrolovaný] moment aktivovaný?  [17]

 Táto časť z roku 2527 vám hovorí, že niečo silné vyradí mediálne satelity Mossad.  To spôsobí zatemnenie médií na celom svete. Prepnite nás na Quantum Systems.  Toto je PROJECT ODIN.  Celkovo je to dôvod na aktiváciu vojenského EBS.

 Zdá sa, že Starlink [17] sa takticky umiestnil v pravý čas.

 Ak sa pozriete na raketu TURKSAT, ktorá odštartovala z USA v januári, uvidíte, že to bolo špeciálne pre MILITARY COMMS pre televízory a rádiá v Afrike, Strednom východe, Európe a strednej Ázii.

 AKCIA má tiež veľa aspektov.

 WorldWide Blackout prechádza na TESLA Energy.  Vyradenie mediálnych satelitov, QFS, Rods of God on Dams a 34 budov a oveľa oveľa viac.


Gesara = 1 000 rokov mieru, už žiadne vojny.  Preto sú tunely bombardované príliš ďaleko od záchrany detí a zabíjania Chimerových.  To je dôvod, prečo sú všetky súkromné ​​spravodajské spoločnosti odstránené z existencie.  Tj Mossad / CIA a 5 očí.  Iba spravodajské služby zostávajú vojenské.  PREČÍTAJTE SI FIVEEYES kvapky.

 Z tohto dôvodu prechádzame od ropy, plynu a paliva k bezdrôtovej technológii Tesla.

 Bude to dramatické.

 Už žiadne štýly Georga z džungle, Tesla Wireless Technology.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 5 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x