Správy z posledných dní

Páni, právě jsem dostala souhrn informaci z posledních tří  dnu  💥💥💥💥💥💥

Whiplash, Ghostezra, Qfrogman a Specoperator17 obvykle zveřejňují na svých kanálech každý den – bez výjimky. Zveřejňujete mezi 30 a 150 příspěvky denně.

Před 3 dny, 15. dubna 2021, „(q) lupič bouře“ zveřejnil na Twitteru, že POTUS byl stoprocentně izolován a odveden zvláštními silami z Mara Lago a do bezpečí.

Qfrogman je 305. prapor vojenské rozvědky (popsaný generálem McInerneyem jako „Kraken“) a Specoperator17 je 111. brigáda vojenského zpravodajství (v čele s generálem Flynnem) A je v osobní bezpečnosti pro POTUS !!!

Tito 2 vojenští vlastenci vždy říkají, že pokud nejsou na chvíli viditelní, je to proto, aby nás předem varovali, že operace právě probíhá, a pošlou, až budou moci … Qfrogman a SpecOp17 mají od 15. dubna. stěží něco zveřejnil.

Whiplash je od 15. dubna. offline.

Ghostezra dnes zveřejnila Kennedysův zpěv „Timber“ (1) a včera naznačila bezplatnou neomezenou energii Tesla (2) 1776 porodních bolestí (3) toto je pravá Kamalova identita (herečka Kamala bude brzy odhalena) (4) Twitter a Jack jsou hotovi / mrtvý / umírající.

Oficiální vojenské účty na Twitteru byly tento týden neustále dekódovány, což naznačuje událost, připravenost NCSWIC (aka EBS) a GESARA.

ilDonaldo nedávno zveřejnil několik videí na Twitteru, kdy byl Byedin vyhozen z kanceláře a nahrazen Trumpybearem.

Army Corps + další vládní twitterové účty zveřejňovaly varování před povodněmi, bouřemi a elektrickými bouřemi.

Ulice v DC jsou doslova zaplaveny.

Lin Wood včera otevřeně potvrdil Q na Kongresu v Oklahomě.

Jim Caviezel představil upoutávku na film „Sound of Freedom“ (bude vydán ve 4. čtvrtletí letošního roku), který se týká obchodování s dětmi, a na této akci otevřeně vysvětlil adrenochrom.

Dnes ráno byl běloruský prezident zachráněn před pokusem o atentát / převrat, protože vládne jedné z posledních zemí, která se vzbouřila proti Cabalu.

Před několika dny vypukly po celé zemi nepokoje BLM / Antifa, ale včera v noci oficiálně vstoupila NG a začala pomáhat policii zatýkat u hlavně. Armáda ma vse pod kontrolou

Více přestřelek pod falešnou vlajkou, než jsme kdy viděli za jednotlivé dny a za sebou následující dny, aby zaplavily média novým příběhem

Castruv  režim na Kubě skončil, haitský premiér rezignoval, bývalý guvernér IMO zatčen https://t.me/chaos_covid19

AW , KremoX

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Miluše
Miluše
23. apríla 2021 10:52

Úžasné zprávy. Vím, že se “věci” dějí, i když je nevidíme. Buďme trpěliví. Věřím plánu a děkuji všem patriotům bojujícím za planetu i lidstvo.

JanJohan
JanJohan
22. apríla 2021 11:38

A kdy to budou dávat v Telče pro všechny?

madi
madi
23. apríla 2021 1:42
Odpovedať  JanJohan

… trpělivost je jedna z největších ctností …

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x