Všetko je frekvencia

VŠETKO JE FREKVENCIA A DNA JE

 ULTIMATE ANTENNA

 Celá vaša existencia … celá hmota, celý život, všetky skúsenosti – všetko vďačí svojej existencii vo fyzickom svete frekvencii.  Absolútne všetko je frekvencia.  Nemôžete mať zážitok na tejto planéte bez toho, aby ste ho priťahovali frekvenciou.

 Každá emócia vrátane lásky a nenávisti sa naladí na konkrétnu frekvenciu.  Zdravie má svoju frekvenciu.  Choroba je častá.  Vaše orgány sú naladené na konkrétnu frekvenciu rovnako ako celé vaše telo, ktoré rezonuje na svojej vlastnej frekvencii.  Ste symfóniou frekvencií, zatiaľ čo sa premietate cez tento vesmír a vytvárate svoju fyzickú realitu.

 Ste pánom svojej energie, a tým ste schopní ovládať všetko, čo ste, čo robíte, čo všetko zažívate.  Odo dňa, keď sa narodíte, až do dňa, keď zomriete, sa nikdy nič nezmení na fakte, že ste súčasne vysielačom aj prijímačom frekvencií s vnútorným aj vonkajším prostredím.

 DNA má dve štrukturálne charakteristiky fraktálnych antén, elektronické vedenie a vlastnú symetriu.  Elektrické vedenie umožňuje pohyb elektricky nabitých častíc v tele a tento tok produkuje našu životnú silu.

 Samotný život, ako ho poznáme, je neoddeliteľne pretkaný geometrickými formami, od uhlov atómových väzieb v molekulách aminokyselín, cez špirálovité špirály DNA, cez sférický prototyp bunky až po niekoľko prvých buniek organizmu, ktoré  predpokladajme vezikálne, štvorboké a hviezdne (dvojité) štvorboké formy pred diverzifikáciou tkanív pre rôzne fyziologické funkcie.

 Molekuly našej DNA, rohovka nášho oka, snehové vločky, šišky, lupene kvetov, diamantové kryštály, rozvetvenie stromov, škrupina nautilu, hviezda, okolo ktorej sa točíme, galaxia, v ktorej sa točíme, vzduch, ktorý dýchame a všetko  formy života, ako ich poznáme, vychádzajú z nadčasových geometrických kódov.

 Všetky naše ľudské telá na tejto planéte sa vyvíjali so spoločným geometrickým vývojom od jednej do dvoch až štyroch až ôsmich prvotných buniek a ďalej.

 Vesmír je viac ako 99,999% prázdneho priestoru vrátane našich vlastných tiel.  Všetky fyzické veci sú vyrobené z atómov, ktoré sú väčšinou prázdnym priestorom.  Keby malo jadro veľkosť mramoru, elektróny by boli škvrnky prachu asi pol míle ďaleko.  Každá fyzická vec má v sebe toľko prázdneho miesta.  Vo vnútri tohto prázdneho priestoru je inteligencia a frekvencia.

 Takmer všade, kam sa pozrieme, minerálna inteligencia stelesnená v kryštalických štruktúrach sleduje geometriu, ktorá sa svojou exaktnosťou nemení.  Všetky mriežkové vzory kryštálov vyjadrujú princípy matematickej dokonalosti a opakovania základnej podstaty, každá s charakteristickým spektrom rezonancií definovaných uhlami, dĺžkami a vzťahovými orientáciami jej atómových zložiek.

 Zlatý rez segmentov v päťcípej hviezde (pentagram) boli považované za posvätné pre Platóna a Pythagorasa v ich školách záhad.  Upozorňujeme, že každá väčšia (alebo menšia) sekcia súvisí s pomerom phi, takže sa automaticky generuje výkonová séria zlatého rezu zvýšená na postupne vyššie (alebo nižšie) sily.

 Fibonacciho pomery sa objavujú v pomere počtu špirálovitých ramien v sedmokráskach, v chronológii populácií králikov, v postupnosti listových vzorov, ktoré sa krútia okolo vetvy, a na nespočetných miestach v prírode, kde sú v platnosti samogeneračné vzory  .  Sekvencia je racionálny postup k iracionálnemu číslu obsiahnutému v kvintesenciálnom zlatom rezu.

 Svet a vesmír okolo nás sú naplnené posvätnou geometriou a zlatým rezom.  Od mušlí po ľudské telo, od kozmu po atóm, všetky formy sú preniknuté tvarmi nachádzajúcimi sa v posvätnej geometrii.  Zatiaľ čo teórie posvätnej geometrie je možné overiť matematicky, diskutujeme tiež o odbore, ktorý zaujíma veľa rôznych náboženských spoločenstiev, ktoré v ňom nájdu hlboký duchovný význam.  Vedci, archeológovia, matematici a mnohí duchovní hľadači študujú posvätnú geometriu.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x