Nesara/Gesara vysvetlené veľmi podrobne

NESARA / GESARA vysvetlená veľmi podrobne

 „Koniec chudoby, koniec dlhov, začiatok nového zlatého veku!“

 Žiadna chudoba, žiaden hlad, žiadne dlhy, iba globálna prosperita a mier pre VŠETKÝCH!

 Záverečné prebudenie NESARA sa zlúčila s GESARA

 Vyhlásenie GESARA teraz ovplyvní republiku spolu so zvyškom sveta v celkovom počte 206 zvrchovaných národov.

 Nový finančný systém je súčasťou zákona GESARA.

 Medzinárodný menový fond vyhlási „globálny zlatý štandardný menový systém“, akonáhle bude oznámený program GESARA.  Všetky zostávajúce  meny budú inkasované za zlatú štandardnú menu.

 Papierové peniaze budú nakoniec postupne ukončené a všetky meny budú v rámci nového finančného systému digitálne.

 Cieľom je, aby bola prechodová udalosť jednoduchá, plynulá a rýchla.  Nový finančný systém je online niekoľko mesiacov a je hostený na chránenom kvantovom serveri, ktorý nemožno neoprávnene nabúrať alebo k nemu získať prístup.

 Je pozoruhodné, že aspekt šírenia bohatstva sa skutočne veľmi stabilizuje.  Ľudia, ktorí novo našli bohatstvo v extrémoch, majú oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že môžu pomôcť svojim príbuzným, blízkym priateľom alebo spoluobčanom.  Je pravdepodobnejšie, že sa zapoja do humanitárnych snáh.  Toto je budovanie bohatstva.

 RV by mohol zaznamenať nedostatok kvalifikovaných pracovníkov.  Toto je budovanie bohatstva.  To však potom vedie k vyšším mzdám a platom.  To sa prejaví v cenách, ale to je vyvážené poklesom daní, v niektorých prípadoch až o 80% ceny nákladov na konečný výrobok.

 Čo by malo za následok defláciu.  S poklesom cien sa zvyšujú úspory pre pracovníka a jeho rodinu.  Takto sa buduje bohatstvo.

 Aj náklady na energiu sú dnes dôležitou súčasťou nákladového mechanizmu pre akýkoľvek výrobok.  Náklady na energiu klesnú aj v dôsledku voľnej energie a nových technológií.

 Budúcnosť bude neuveriteľná, úplná;  naše životy sa budú nesmierne vyvíjať.  Potlačená technológia je pre nás ‚nová‘, ale v skutočnosti je veľmi ‚stará‘.  Niektoré sa vracajú milióny rokov dozadu.

 Napríklad;  vyčistené vody Antarktídy sa použijú na „ozelenenie púští“ a „obnovenie minerálneho života“ pre všetky rastliny a živé bytosti.  Budúcnosť bude neuveriteľne kompletná s Kartami pre náš osobný kredit.

 Aplikácia „replikátorov“, ktoré môžu produkovať všetko.  A čo je najdôležitejšie, ‚nové povedomie‘ o ‚sile našej mysle‘, aby sa ‘prejavili‘ naše potreby.  A čoskoro tiež k dispozícii „skutočná zdravotná starostlivosť“, aby sa ľudia stali zdravými namiesto chorými, aby im dorástli končatiny alebo orgány alebo znížil náš vek o 30 rokov.

 Peniaze a banky sú nástrojom vlády, ktorý nás má ovládať, s ich dlhovou ekonomikou, ktorá nikdy nemôže priniesť prosperitu.  – V dôsledku toho papierové peniaze a banky nakoniec zmiznú.  Razenie nebude.

 Najväčší krátkodobý vplyv bude na to, že RV vytvorí v priebehu času veľký nárast spotrebiteľov.  Korporácie, ktoré zodpovedne vyrábajú veci, ktoré ľudia skutočne potrebujú, budú po mnoho ďalších rokov zaznamenávať obrovský nárast podnikania a ziskov.  Toto produkuje bohatstvo.  Pretože obrovským aspektom GESARA je eliminácia štátneho dlhu každého národa na zemi, dane budú upravené tak, aby boli nižšie pre občanov a korporácie.  Na nové položky sa bude uplatňovať iba rovná daň z predaja vo výške približne 15%.

 Pyramídová štruktúra globálnej elity vrátane väčšiny vlád a korporácií sa stala nefunkčnou.  Vytvorilo triedne odlúčenie a podporilo vieru v hlbokú núdzu.

 Časť duchovného vývoja sa rodí, keď identita človeka už nie je spojená s hmotnými záležitosťami.

 Keď bude všetkým distribuovaná bezplatná energia, doprava a replikátory, staneme sa rovnocennými.  Nikto nebude zotročený, ľudia si budú robiť len to, čo chcú, majú voľný čas, čas na rozmýšľanie a kreativitu.

 Netreba nič hromadiť.

 Vyspelé civilizácie sa nedivia, odkiaľ bude ich ďalšie jedlo, ako budú platiť za nájom, ako sa dostanú z bodu A do bodu B.

Temný kabal mal dosť času na to, aby sa elegantne zmenil, ale zlyhal. Ľudia budú žiť v tejto chvíli, to znamená, že si budú pestovať svoje vlastné jedlo a tiež jedlo pre ostatných.  Tieto činnosti nepotrebujú systémy viery, sú spontánne.  Mnoho ľudí si bude svoju prácu skutočne užívať, pretože bude mať zmysel a účel, čo je ďalší spôsob, ako slúžiť.  Tí, ktorí nezastávajú prácu, nájdu alternatívne spôsoby, ako zažiť šťastie a prispieť k spoločnému dobru.

 Skutočná zmena však v zásade spočíva v zmene vášho vedomia a myslenia.

 Ako sa blíži čas veľkých zmien v našej spoločnosti, je čas transformovať bolesť a utrpenie z minulých skúseností na radosť, mier a prosperitu!  Svitá nový deň, ktorý prinesie starostlivú a úctivú epochu pre ľudstvo!

 Postupným rastom vedomia nadobúda úcta jeden k druhému nový, rozšírený význam.  Úcta nie je pre osobný prospech.  Je to vaše zvrchované právo.  Vedomie jednoty vyznamenáva a každú chvíľu udržuje každú dušu vo vysokej úcte.  Úcta transformuje spoločnosť a posúva ju požehnane k novému výsledku.  Úcta ku každému jednotlivcovi bude normou.  Je to základný kameň pre našu novú a transformujúcu sa spoločnosť založenú na vedomí jednoty.

 GESARA je skratka pre zákon o globálnej ekonomickej stabilizácii a zotavení alebo zákon o globálnej hospodárskej bezpečnosti a reforme.  Podľa informácií, ktoré som čítal, stále existuje spor o to, čo je skutočné meno.  Jedná sa o najprevratnejší reformačný akt, ktorý má zamiesť planétu, aby obnovila svetovú prosperitu, mier a nový zlatý vek, ktorý funguje pre každého, nielen pre pár elít.

 Podľa podpísanej Parížskej dohody o zmene podnebia z roku 2015 bolo za schválenie dohody GESARA implementovaných všetkých 209 zvrchovaných národov sveta, počnúc obnovenou republikou USA (v USA známa ako NESARA – zákon o národnej hospodárskej bezpečnosti a reforme alebo  Zákon o hospodárskej stabilizácii a zotavení).  V Spojených štátoch tento jediný čin odstráni rakovinu, ako je Federálna rezervná banka, Internal Revenue Service (IRS) a tieňová vláda USA, Inc., a ešte oveľa viac!

 Implementácia programov GESARA a NESARA sa blíži.

 Prečo je GESARA nevyhnutná .?

 Planéta Zem a ľudstvo zažívajú Veľký posun vedomia, tiež známy ako Vzostup alebo Veľké prebudenie do vedomia jednoty.  Matka Zem sa vracia ako posvätná planéta a berie so sebou celú ľudskú populáciu (ktokoľvek chce ísť).  Je to zlatý vek presahujúci naše najdivokejšie predstavy.

 Riadiaci orgán „temnej kabaly“ zámerne a metodicky skrýval historickú pravdu ľudstva (vrátane mimozemskej okupácie a genetickej manipulácie) už viac ako 13 000 rokov.  Plán bol zotročiť ľudstvo pre jeho vlastné sebecké ciele.  Takmer sa to podarilo.

 Galaktická federácia svetla a sily svetla dostali od zdroja hlavného tvorcu za úlohu zastaviť a zvrátiť dynamiku tejto vzpurnej a do očí bijúcej temnej kabaly, ukončiť jej klam a pomôcť ľudstvu a matke Zemi zosúladiť ciele  Veľkého posunu vo vedomí.

 Tu je krátky popis mandátu NESARA v Spojených štátoch:

 Ruší všetky kreditné karty, hypotéky a iné bankové dlhy z dôvodu nelegálneho bankovníctva a vládnych aktivít.  Mnohí to označujú ako „jubileum“ alebo úplné odpustenie dlhu.

 Zrušuje federálne dane z príjmu v USA. Vytvára 17% paušálne nové nepodstatné položky, pre vládu predstavuje iba príjem z dane z obratu.  Inými slovami, potraviny a lieky nebudú zdaňované ani použité predmety, ako sú staré domy.

 Zrušuje Internal Revenue Service (IRS), pričom zamestnanci IRS budú presunutí do oblasti daní z obratu ministerstva financií USA.

 Obnovuje ústavné právo na všetky súdy a právne veci v Republike Spojených štátov amerických.  Rekvalifikuje všetkých sudcov a obhajcov podľa ústavného práva.

 Z dôvodu nepretržitých protiústavných akcií odvoláva zo svojich pozícií všetkých agentov čiernej kabaly a úradníkov administratívy a všetkých členov Kongresu USA.

pokračovanie…

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Monika
Monika
30. apríla 2021 7:45

Kedy ju už konečne spustia.Vela sa rozpráva ale skutok útek.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x