Patenty námorníctva naznačujú, že americká armáda vlastní mimozemské technológie

Interné e-maily, ktoré nedávno získala The War Zone, naznačujú, že námorníctvo Spojených štátov má potenciálne v rukách technológie exotickej výroby energie mimozemského pôvodu.
Patenty, ktorých autorom je kryptický vynálezca Dr. Salvatore Pais, nesú mená a opisy ako „vysoký
teplotný supravodič, „vysokofrekvenčný generátor gravitačných vĺn“, „generátor elektronického poľa “ a „ plazmové kompresné fúzne zariadenie “, pričom všetky znejú vysoko pokrokovo.


Zdá sa, že aj námorníctvo nejaké má hybridné kozmické / podvodné plavidlo, ktoré je už ale zverejnené v patentových prihláškach. Je to „zariadenie na znižovanie zotrvačnej hmotnosti.“

Schéma popisuje stavebné bloky podobné UFO a tiež je patentovaná

Obrázok označený ako „Remeslo pomocou zariadenia na redukciu zotrvačnej hmotnosti“, je jedným z mnoho obrázkov, ktoré vytvoril Pais. V čase podania týchto patentových prihlášok bol letecký inžinier vo Warfare Center Aircraft z Naval Air Systems Command’s (NAVAIR) Divízie (NAWCAD) v Patuxent River, Md.

„Každý z posledných Paisových vynálezov závisí od toho, čo vynálezca nazýva„ Paisov efekt “.
opísaný v mnohých publikáciách vynálezcom ako „riadený pohyb elektricky nabitej látky (z tuhej látky do plazmy) prostredníctvom zrýchlenej rotácie a / alebo zrýchlených vibrácií pri rýchlych (napriek tomu plynulých) prechodných javoch zrýchlenia-spomalenia-zrýchlenia, “.

Aj keď niektorí takzvaní „odborníci“ sa vysmievajú týmto a ďalším, koncepciám chýbajú experimentálne dôkazy. Pais v sérii e-mailových korešpondencií vyjadril presvedčenie, že jeho práca sa ukáže ako správna „jedného pekného dňa“.


Má námorníctvo pokročilé znalosti o jadrovej fúznej technológii?


Aj keď čiastočne redigované, e-maily a prihlášky patentov získané spoločnosťou The War Zone sú skutočný otvárač očí. Naznačujú, že americká armáda má niektoré neuveriteľne silné technológie, ktoré vlastní. V skutočnosti by sa zdalo, že existujú iba v sci-fi filmoch. Paisove vynálezy nie sú iba snom, o čom ďalej svedčí jeden z redigovaných e-mailov naznačujúci, že lekár, ktorého totožnosť bola utajená, dal svoj „bezvýhradný súhlas“ na zverjnenie dokumentov pokrývajúcich patenty.

„Umožnenie extrémnych rýchlostí plavidla, a tým uskutočniteľnosť použitia medzigalaktického cestovania
sa dá sprostredkovať za súčasných podmienok a existencie technických materiálov a metód. “
Aj keď totožnosť kolegov, ktorí dostali tento e-mail, zostáva neznáma, existuje špekulácie, že jedným z nich by mohol byť letecký inžinier H. David Froning, ktorý publikoval početné recenzované štúdie o „nových smeroch v elektromagnetických poliach. “
Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x