Ranná káva od zajaca 23.4.21

Televízia CNN stratila 50 až 60 percent sledujúcich, odkedy Donald Trump nie je primárnym predmetom ich spravodajstva.

Inzerenti budú nahnevaní a liberálna tlačová agentúra v dôsledku toho stratí predaj reklamy. Insideri tvrdia, že situácia je tam taká zlá, že by sa sieť mohla zrútiť.


Česká republika vyhostila 60 diplomatov ruskej ambasády.


👏 Ivermektín opäť vyhral pred súdom v USA!

Ralph Lorigo je právnik získal tri súdne príkazy, ktoré prinútili newyorské nemocnice, aby podávali Ivermektín umierajúcim pacientom. Je neuveriteľné, že tieto tri nemocnice a ich právnici bojovali proti pacientom s argumentom, že napriek platnému lekárskemu predpisu predpísanému ich lekármi nemali právo na príjem lieku. V podstate sa tvrdilo, že nemali právo vyskúšať potenciálne život zachraňujúci liek.

V obidvoch z týchto prípadov sa na stranu pacienta postavili sudcovia Najvyššieho súdu štátu New York. V každom z troch prípadov sa po podaní Ivermektínu pacientom takmer zázračne zotavilo. V obidvoch prípadoch boli títo pacienti na jednotke intenzívnej starostlivosti na ventilátoroch, neboli schopní dýchať sami a po podaní lieku sa univerzálne rýchlo zlepšili a boli schopní dýchať aj sami.

Judith Smentkiewicz priniesla národné správy v januári, keď jej rodina najala Lorigo po tom, čo nemocnica odmietla štvrtú dávku Ivermektínu. Syn a dcéra Smentkiewicza označili Ivermektín v súdnych dokumentoch za „zázračnú drogu“. Advokát Lorigo a jeho spolupracovník Jon F. Minear informovali: „Táto dáma bola predtým, ako dostala túto drogu, na ventilátore, doslova na smrteľnej posteli. Pokiaľ ide o nás, príkaz sudcu zachránil tejto žene život.“

https://www.thedesertreview.com/opinion/letters_to_editor/ivermectin-wins-in-court-again-for-human-rights/article_98d26958-a13a-11eb-a698-37c06f632875.html


Z jednej diskusie…kopirujem nazor:

Je možné, že padli nejaké zákulisné dohody. Ale skôr si myslím, že došlo k prieniku dvoch okolností. Prvá je zistenie, že prípadný úder Ukropov na Donbas bude možné rýchlo eliminovať aj s malou efektívnou jednotkou, ktorá operatívne zareaguje aj s väčšej vzdialenosti. Druhá je fakt, že odchod ruskej armády z pohraničia prebehol podľa scenára “múdrejší ustúpi”. To jednak demonštruje svetu nezáujem Ruska ísť do konfliktu a jednak odoberie paru západnej propagande o príprave Ruska na napadnutie Ukrajiny. Tak v informačnom poli zostáva v prípade vojny jen jeden agresor – Ukrajina/Západ. A to je pre USA katastrofa, čas beží a konflikt sa takto nedá rozbehnúť.

Navyše, ústupom z pohraničných bojových pozícií Rusko priamo svetu demonštruje svoj mierumilovný koncept ako na tanieri, no tiež sebavedomie a silu, s akou si môže dovoliť opustiť bojové pole pri vlastných hraniciach v kritickej chvíli. To je psychologicky veľmi silné gesto navonok.


Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x