„Čínske biologické laboratórium vo Wu-chane vlastní spoločnosť Glaxosmithkline, ktorá “náhodne” vlastní spoločnosť Pfizer

Čínske biologické laboratórium vo Wu-chane vlastní spoločnosť Glaxosmithkline, ktorá (náhodne) vlastní spoločnosť Pfizer!“

Spoločnosť, ktorá vyrába vakcínu proti vírusu, ktorý bol (náhodne) zahájený v biologickom laboratóriu Wuhan a ktorý (náhodne) financoval Dr. Fauci, ktorý (neúmyselne) propaguje vakcínu!


„GlaxoSmithKline je (náhodne) riadený finančnou divíziou Black Rock, ktorá (náhodne) spravuje financie spoločnosti Open Foundation Company (Sorosova nadácia), ktorá (náhodne) spravuje francúzsku AXA!


„Soros (náhodne) vlastní nemeckú spoločnosť Winterthur, ktorá (náhodne) postavila čínske laboratórium vo Wu-chane a kúpila ju nemecká Allianz, ktorá (zhodou okolností) má ako akcionára Vanguarda, ktorý (zhodou okolností) je akcionárom spoločnosti Black Rock, „ktorá (zhodou okolností) ovláda centrálne banky a spravuje zhruba tretinu globálneho investičného kapitálu.

Here's where Pfizer's vaccine stands in Asia - El ...


“Black Rock” je tiež (zhodou okolností) hlavným akcionárom spoločnosti MICROSOFT, ktorú vlastní Bill Gates, ktorý (zhodou okolností) je akcionárom spoločnosti Pfizer (ktorá – pamätáte? Predáva zázračnú vakcínu) a (zhodou okolností) je teraz prvým sponzorom spoločnosti ‘SZO!


Teraz chápete, ako mŕtvy netopier predaný na trhu v Číne infikoval CELÚ PLANÉTU! „“ ….

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x