Vatikán razí nelegálny tunel, aby “exhumoval DNA kráľa Dávida a vrátil Mesiáša späť k životu”

Vatikán razil v Jeruzaleme tajný tunel, aby exhumoval DNA kráľa Dávida a vzkriesil Mesiáša, tvrdí rabín.

Hnutie Regavim, skupina venovaná ochrane izraelských národných zdrojov, podala minulý týždeň proti jeruzalemskému magistrátu petíciu, v ktorej požaduje, aby proti tunelu zakročili. Tvrdí sa, že pod Kostolom Dormition na hore Sion, kde bola stavba dokončená asi pred 12 rokmi, je priechod dlhý približne 1870 stôp a široký 5 stôp. Regavim tvrdí, že katolícke úrady postavili tunel z hlavnej budovy Dormition Abbey do rezidencie duchovenstva v budove Beit Yosef.

An Israeli group is demanding a church be prosecuted for building an illegal tunnel in Jerusalem

Priechod bol postavený bez povolenia a počas procesu kopania bez dozoru mohol poškodiť archeologické artefakty. Ale jeden duchovný vodca je presvedčený, že účel tunela je oveľa zlovestnejší ako jednoduchá preprava. Rabín Daniel Asor z Yanar Institute tvrdí, že bol postavený tak, aby umožnil členom Cirkvi Dormition exhumovať pozostatky kráľa Dávida, ktorý je údajne pochovaný na hore Sion.

Unsupervised digs can damage precious artefacts located in Jerusalem

Asor tiež tvrdil, že cirkev koná podľa pokynov z Vatikánu, ktorý má podľa neho plán na odber vzoriek DNA z kostí kráľa Dávida. Vatikán potom použije jeho DNA na klonovanie úplne nového človeka, ktorého sa potom pokúsia oklamať svet, aby veril, že je navráteným Mesiášom.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x