Prezident Trump alarmuje armádu

Prezident Trump alarmuje armádu kvôli zabezpečeniu arizonského volebného auditu

Prezident Trump chce tentoraz zabrániť chybe – preto sa rozhodol vyzvať Národnú gardu, aby pomohla pri zabezpečení tejto mimoriadne dôležitej udalosti.

“Republikánska strana vyžaduje, aby guvernér Arizony, Ducey okamžite poskytol zabezpečenie veľkého rozsahu pre statočných amerických vlastencov, ktorí prevádzajú forenzný audit prezidentských volieb 2020,” povedal bývalý  prezident Spojených štátov.

„Guvernér Ducey bude niesť plnú zodpovednosť za bezpečnosť všetkých zúčastnených. Na ochranu musí byť okamžite vyslaná štátna polícia alebo národná garda. Demokrati nechcú, aby boli tieto informácie zverejnené, a urobia všetko pre to, aby ich zastavili. Guvernér Ducey musí konečne konať! “ povedal.

„Prečo sú demokrati takí zúfalí, aby zabránili odhaleniu tohto volebného podvodu? Táto odpoveď je zrejmá! Guvernér Arizony Doug Ducey poskytol šokujúco nulovú pomoc Štátnemu senátu. Chce „predstierať“, že voľby boli slobodné a spravodlivé. Čo sa snaží on a komisári okresu Maricopa skryť? “ pokračoval Trump v správe v emaili.

„Naša krajina potrebuje odhalenie pravdy o podvode v roku 2020. Ak to nedokážeme, je to to rovnaké ako keby sme nemali žiadne hranice, nemôžeme byť Veľkým národom. Čestné voľby sú srdce a duša Ameriky. Už nikdy nesmieme dovoliť, aby sa toto zopakovalo v našej Veľkej krajine. Ďakujem senátorom štátu a ďalším v Arizone za začatie tohto komplexného forenzného auditu. Predpovedám, že výsledky budú zarážajúce! “ uzavrel Trump.

Yentl

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.3 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x