Ranná káva od zajaca

Podzemní solný důl v Polsku má jiná světská slaná jezera, sochy, taneční sály, které vzdorují víře.🚨🚨🚨🚨

Daleko za skromnosti a to doslova – historii velké hloubky. Jedna fascinující kapitola toho … 

https://www.theepochtimes.com/underground-salt-mine-in-poland-has-otherworldly-saline-lakes-statues-ballrooms-that-defy-belief_3745048.html


Lidé se ptají, proč všechna tajemství a hry. Tady je důvod. Odvíjíme toto mockingbirdské mediální monstrum. Boj s ohněm ohněm je způsob, jak jej rozmotat. Nemůžeš to lidem říct. Musíte jim to ukázat. 💥💥💥💥💥💥💥💥💥

https://t.me/chaos_covid19


Rozhovor s Andreas Kalckerem o levné látce, kterou spousta lidí používá k léčbě různých onemocnění. Více informací, jak si jednoduše tuto látku můžete vytvořit, najdete na www.zlutavoda.cz.

https://otevrisvoumysl.cz/proc-je-tento-vysoce-ucinny-lek-tajen-lidstvu/


Vakcinačné laboratórium na univerzite v Kapskom Meste v Južnej Afrike zhorelo.  Miestni tvrdia, že „bolo veľa zla“ a došlo k „očisteniu“.

 =====================

 Pripojiť sa ku kanálu👇🏻

 🇺🇸 @ PresidentTrumpForever


Možno to už neviete, ale Ameriku skryto okupoval nepriateľský zahraničný nepriateľ, ktorý teraz zastáva mnoho mocných pozícií vrátane arizonského guvernéra Douga Duceyho.  Dostal príkaz, aby nezabezpečil bezpečnosť predvolebného auditu, ktorý v súčasnosti prebieha s cieľom odhaliť obrovské koordinované úsilie o úspešné podvádzanie a zmocnenie sa vlády USA.  Ich domáci polovojenskí platení žoldnieri, s mazaným menom „Antifa“, sú v pohotovosti a budú nasadení proti americkým štátnym zamestnancom a širokej verejnosti, keď politická a mediálna lúpež prestane byť efektívna a skutočný výsledok sa nakoniec ukáže.


KremoX, Nikita

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x