CERN ŠVAJČIARSKO, Zürich

Pretože CERN je najväčšie a najvyspelejšie laboratórium jadrovej a časticovej fyziky na svete, bezpečnosť v prísnom tajnom zariadení je najprísnejšia na Zemi. Preto je určené miesto na skrytý vstup do jedinej Ústrednej spravodajskej agentúry (CIA).

Ako bolo pôvodne popísané v správe z 31. marca 2015, správa Truther.org s názvom „10 dôvodov, prečo je Švajčiarsko domovom CIA“, tvrdé dôkazy teraz potvrdzujú, že Švajčiarsko v skutočnosti skrýva CIA. Presné umiestnenie ústredia CIA vo Švajčiarsku však zostáva záhadou – až doteraz.

Stručne povedané, CERN slúži ako tajný vstup do ústredia CIA, ktoré sa nachádzajú v podmorských alpských kaňonoch Ženevského jazera, jazera tak hlbokého, že ho bolo potrebné preskúmať ruské ponorky Mir 1 a Mir 2, ktoré sú známe svojou schopnosťou potápať. až 6 000 metrov (19 685 stôp).

Názor, že CERN je tajným vstupom do ústredia CIA pod Ženevským jazerom, potvrdzuje skutočnosť, že od roku 2013 malo CERN 2 513 zamestnancov a 12 313 spolupracovníkov, spolupracovníkov a učňov, z ktorých väčšina je pravdepodobne osobnou osobou CIA.

Vzhľadom na to, že približne 15 000 ľudí denne cestuje do CERNu a / alebo do ústredia CIA, musí tak robiť tajné podzemné vlaky, pretože v CERNe nie sú veľké parkoviská, ako je vidieť z leteckého pohľadu na ústredie CIA v Langley vo Virgínii.

Preto je ústredie CIA pod Ženevským jazerom prístupné iba metrom z CERNu a ponorkami, ktoré premávajú cez podzemný tunel dlhý 275 kilometrov, ktorý zjavne začína v talianskej Ženove a končí v Ženevskom jazere.

Spread the love

You may also like...

1 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x