Astrálne larvy – Mentálne parazity.

VEDA o astrálnych larvách, mentálnych parazitoch a egregoroch.
Ich prejavy, ich zámery a dokonca, ako si ich dokážeme sami splodiť, vytvoriť.
Samozrejme, je tu uvedený aj spôsob, ako sa ich zbaviť a účinne sa chrániť pred nimi. Slovenské titulky.

Je málo ľudí, ktorí poznajú, ako tento vesmír, ktorého sme súčasťou, funguje. Nemajú vedomosť, že existuje aj iná realita, ktorú nevidíme, ale jej vplyv intenzívne cítime.
Naši predkovia poznali viac ako 400.000 tvorov podobných človeku, ktorí sú súčasťou nášho života. Taktiež poznali aj iné tvory v počte takmer 2.000.000, ktoré sú taktiež súčasťou nášho života, ale zasahujú doň buď, ako škodliví paraziti, alebo ako prospešné tvory, pre náš / ich dlhý, šťastný život. Samozrejme všetky tieto tvory vedeli aj presne pomenovať a poznali fukciu, účel každého jedného z nich. Taktiež presne vedeli, ako s nimi, tými škodlivými, aj s tými prospešnými, žiť v súlade.
Podľa Slovanského KONu času, stredná dĺžka života, každého Slovana, je 144 liet (rokov) a bežne sa Slovan, ešte počiatkom 20teho storočia dožíval 300 liet (rokov). Stačí si vyhľadať prečo Peter I., koncom 17teho storočia, pri nástupe na trón, v prvej rade dal popraviť všetkých Slovanských starcov nad 300 liet (rokov). Zároveň sú uvedené aj počty popravených starcov. V súčasnosti, na Altaji, žijú Slovania, ktorí sa bežne, aj teraz, dožívajú viac, ako 200 liet (rokov).
Taktiež málokto vie, že naše telá, nie sú iba tie, čo vydíme alebo cítime, ale máme aj astrálne telá. Tieto majú špecifické funkcie, ale jedna z nich je chrániť našu energiu – živatmu. Živatma je energia, ktorá je v našom vesmíre to najcennejšie, čo si môže ktokoľvek predstaviť.

Je tu boj temných o našu živatmu a my sme za ňu plne zodpovední.

yentl.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
jana
jana
2. mája 2021 19:02

keď to tak zhrniem, tak v škole nás nič pravdivé nenaučili …..

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x