Neboli ste niekedy prinajmenšom zvedaví, čo je „druhou stranou príbehu o druhej svetovej vojne“?

Od polovice 20. storočia svet počul iba jednu stranu najstrašnejšej vojny v histórii ľudstva. Počas 75 rokov, ktoré teraz uplynuli, zaznelo iba jediné rozprávanie o veľkom konflikte. Toto príliš zjednodušené rozprávanie úplne ignoruje predchádzajúce desaťročia kritických dejín vedúcich k druhej svetovej vojne, ignoruje dôležité informácie zo skutočných vojnových rokov a priamo si vymýšľa lož za ložou.

Dnes žijeme vo svete víťazov tejto vojny a bez objektívneho, racionálneho a vyváženého pohľadu na našu históriu sme odsúdení chyby opakovať. Po druhej svetovej vojne víťazi vojny nielen písali naše historické knihy, infiltrovali sa do našich médií a školstva, ale dokonca išli tak ďaleko, že kriminalizovali samotné spochybňovanie oficiálneho príbehu. Pravdou je, že náš dnešný svet je možné pochopiť iba prostredníctvom správneho pochopenia druhej svetovej vojny, jej architektov a konfliktov medzi globalizmom a nacionalizmom. Medzi starým a novým svetovým poriadkom. Tradičné a „progresívne“.

Bola povojnová propaganda deň čo deň vtĺkaná do myslí troch nasledujúcich generácií. Každé médium hromadnej indoktrinácie bolo využité na školenie poslušných más o tom, aký by mal byť správny a „prijateľný“ pohľad na túto udalosť. Akademická obec, spravodajské médiá, verejné školstvo, vydavateľstvo kníh, televízne dokumenty, hollywoodske filmy a politici všetkých smerov spievajú rovnakú pieseň.

Z veľmi dobrých dôvodov väčšina ľudí už neverí mainstreamovým médiám. Oficiálnu históriu ste už počuli miliónkrát.

Tento nový epický dokumentárny film podáva prehľad o tom, ako sa formovala Európa v moderných dejinách. V ňom nájdete tajnú históriu, kde nájdete skutočné príčiny udalostí. Sledujte túto sériu a odhalte skutočné základné príčiny druhej svetovej vojny. Vezme vás na epickú časovú os, ktorá vás prenesie späť v čase a povedie vás na ceste boľševickou revolúciou, pokusom komunistov o ovládnutie Nemecka; hyperinflácia počas Weimarskej republiky, rozsiahla nezamestnanosť a bieda, nástup k moci Adolfa Hitlera, 1. a 2. svetová vojna – až do moderného sveta. Predstavuje skutočné historické udalosti, ktoré vedú k tejto svetovej katastrofe známej ako druhá svetová vojna, ako aj jej následky.

Buďte však varovaní, váš svetonázor nebude nikdy rovnaký. Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Július
Július
26. júla 2021 9:44

Všetko preverovať z viacerých zdrojov, ani nezatracovať, ani hneď všetkému neveriť. Tak, či onak sme ovplyvňovaní, veď každý z nás niekde doteraz žil. Ide len o to, aby sme nenaleteli každej peknej blbosti. Július_26_07_12

Raamil
Raamil
2. mája 2021 1:38

Na stránke Matrix.cz vyšiel článok ktorý síce plytko ale aspoň nie plne ustrelene odhaľuje vyšší level reality, tých vyšších levelov je veľa. Prvý je astrál.

https://www.matrix-2001.cz/clanek/robert-anton-wilson-guerrilla-ontologie-2-12179

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x