Diaľkové prezeranie tajomstiev – Joseph McMoneagle

Diaľkové prezeranie nie je len použitie psychických schopností na získanie informácií. Využíva vedecký protokol na rozvoj a rozšírenie tejto schopnosti, aby sa bežní ľudia mohli naučiť robiť to, čo psychici. Táto kniha vás naučí, ako sa naučiť sami.

McMoneagle verí, že ktokoľvek môže byť vyškolený v pozorovaní na diaľku (nie sú potrebné psychické dary). Vyžaduje si to však obrovské nasadenie a vysoko disciplinovanú myseľ. Na základe obdoby bojových umení vidí McMoneagle tréning RV na úrovniach, počnúc bielym pásom, kde môžu diváci očakávať gestalt (celkový dojem) cieľa. V čase, keď sa čitatelia dostanú k červeno-čiernemu veľmajstrovi opaskov, McMoneagle tvrdí, že získajú takmer dokonalé spojenie paranormálneho talentu spojeného s existujúcou realitou. Ľudia, ktorí dosiahnu túto úroveň, už o tom nemusia premýšľať, jednoducho to urobia. Aj keď sa čitatelia prečítaním tejto jednej knihy nestanú veľkými majstrami, McMoneagle poskytuje komplexný vzdelávací program a dôležité kapitoly o etike, protokole a aplikáciách vzdialeného prezerania.

V tejto oblasti je orgánom McMoneagle. Diaľkové pozorovanie sa naučil v americkej armáde – bol diaľkovým prehliadačom # 001 v armádnom programe Hviezdna brána – a za prínos v rôznych spravodajských operáciách mu bola udelená légia za zásluhy.

Anglicka verzia:

Slovenská verzia (hrubý strojový preklad):

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x