Poľný sprievodca duchovným svetom – Susan B. Martinez

Komplexné preskúmanie mnohých spôsobov, ako duchovný svet ovplyvňuje našu myseľ a hmotnú rovinu

• Poskytuje podrobného sprievodcu po posmrtnom živote a jeho obyvateľoch

• Odhaľuje vplyv ducha, ktorý stojí za mnohými duševnými poruchami, ako aj schopnosti psi a tvorivú genialitu

• Zahŕňa kontrolné zoznamy symptómov „zatienenia“ ducha, metódy od najlepších svetových exorcistov a pokyny, ako oslobodiť nežiaducich duchov z materiálnej roviny

Sme duchovia ubytovaní v tele a rovnako ako domy môžu strašiť aj ľudia. Keď živí podľahnú disociačným stavom vedomia, stanú sa magnetom pre stratených, ale lipnúcich duchov. Známi ako džin, dybbuk, démon, wuqabi alebo jednoducho nemŕtvy sa vznášajú neviditeľní na zemskej rovine a sú pripravení obývať najvhodnejšie dostupné telo.

Dokumentuje život blúdiacich duchov a ich vplyv na zraniteľné ľudské ciele. Susan Martinez ponúka radikálny odklon od štandardných psychologických vysvetlení pre množstvo patologických prejavov – vrátane viacnásobnej osobnosti, autizmu, epilepsie, migrény, obsedantno kompulzívnej poruchy, depresie, schizofrénie , úzkosť, PTSD, sebadeštruktívne nutkanie a zvláštne výbuchy – a ukazuje, že halucinácie sú často skutočnými dojmami vstupu ducha. Martinez vysvetľuje, ako duševné zdravie prichádza k jemnej rovnováhe medzi sebakontrolou a kontrolou ducha. Keď trauma spustí únikovú reakciu, duša sa rozbehne a nechá myseľ náchylnú na vlastnenie od vtelených entít. Duchový svet však môže obdarovať aj tých, ktorých psychika je otvorená, napríklad v prípade médií, šamanov, ľudí komunikujúcich s anjelmi a mnohých svetových tvorivých géniov.

Martinez predstavuje „zatienenie“ duchmi ako univerzálny medzikultúrny fenomén, dokumentujúci moderné a tradičné správy, ako aj potvrdzujúce domorodé viery. Skúma úpadok duše, cestovanie duše pred smrťou i po nej, ako aj to, ako môže poznanie duchovného sveta ponúknuť pozitívnu liečbu pri poruchách ako schizofrénia a autizmus. Autor, ktorý poskytuje podrobného sprievodcu duchovným svetom a jeho obyvateľmi, ponúka kontrolné zoznamy symptómov „zatienenia“, metódy od najlepších svetových exorcistov a pokyny, ako oslobodiť duchov, aby mohli pokračovať v ceste za hranice – všetky nástroje potrebné na to, aby nás predlaktili pred únoscami duší a inými nepriateľmi Svetla.

Anglická verzia:

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

0 0 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x