Prichádza dalšia vírusová vlna !!!

“Prichádza k nám ďalšia vírusová vlna a tentokrát je ochrana úst zbytočná: zdá sa, že vírus doteraz zriedkavého ochorenia zmutoval. Pochádza z rôznych krajín, najmä Nemecka, tento vírus sa šíri globálne a rýchlejší ako vírus Ebola.
Tento hrozivý vírus AWAKENING FLU, CHRÍPKA PREBUDENIA(A1H8), ako ho pomenovali odborníci WHO, prináša náhle a jasné pochopenie tu a teraz.
Začína sa to neškodným spôsobom výhradnou konzumáciou biopotravín, príjmom kurkumy (čistenie epifýzy). Potom zvyčajne prichádza výrazná antipatia proti masmédiám. Nakoniec sa príznaky prejavia ako zvýšenie úrovne vedomia, opätovné pripojenie k vlastnej duši sprevádzané uvoľnením strachu, doteraz neznámeho.
Choroba nakoniec končí bezpodmienečnou láskou a vďačnosťou.
Všetky doteraz dokázané prostriedky hrozieb, ako sú vojnové scenáre, hromadné očkovanie, krachy na trhoch s cennými papiermi atď. teraz sa zdá, že to nemá žiadny vplyv. Temná elita pri moci je úplne zmätená!
Z tohto dôvodu vyhlásila WHO proti tomuto vírusu nový stav pohotovosti, ktorý by mohol radikálne zlepšiť všeobecnú situáciu na planéte!
Aj textová správa WHO pre viac ako 7 miliárd obyvateľov Zeme s textom „Zostaňte v lone, ste v bezpečí“ zostala bez povšimnutia.

Odborníci ho označili za „vírus pravdy“ a je veľmi nákazlivý.
Odporúčajú absolútne vyhnúť sa kontaktu s inými ľuďmi, ktorí myslia za seba a konajú zodpovedne. Je podozrenie, že tento vírus sa môže šíriť prenosom myšlienok.
Bol odhalený posledný rozsiahly výskum presných spôsobov prenosu: priebeh ochorenia začína vo väčšine prípadov prečítaním tohto textu a inkubačná doba je rádovo niekoľko milisekúnd.

Vitajte na slobode. Každý deň nás bude čoraz viac … “

Je prijatý veľmi pekný anonymný text, ktorý sa vysiela okolo nás čo najrýchlejšie, je to urgentné!

AW.

Spread the love

You may also like...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Monika
Monika
3. mája 2021 15:37

Dobrý deň,priehrada v Číne 3st. sa vyliala…

admin
Admin
4. mája 2021 6:56
Odpovedať  Monika

Este sa nevyliala…

Mia
Mia
2. mája 2021 19:06

❤ 💃🏼

Zuzana
2. mája 2021 10:28

💥💥💥🤩😁😁😁😁

4
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x