Ovládnutie emócií

 Vedeli ste, že vždy, keď hovoríte o nezahojenej rane alebo traume, znova ju aktivujete vo svojich emocionálnych, duchovných a fyzických telách?  Keď hovoríte alebo dokonca myslíte na starý problém, prežívate ho, akoby sa práve teraz dialo.

 Pretože vaše podvedomie nepozná rozdiel medzi súčasnou skúsenosťou a minulou pamäťou, k traumám alebo negatívnym zážitkom teraz dochádza zo všetkých úmyslov a dôvodov.

 Keď znovu aktivujete staré bolestivé spomienky, vaše myšlienky, slová a emócie vytvárajú negatívnu karmickú energiu, ktorú nevedomky premietate do svojej budúcnosti.  Táto karmická energia sa prejavuje v bolestivejších zážitkoch, podobných pôvodnému vydaniu.  Inými slovami, keď problémy prídu bez riešenia, vytvorí sa karmická slučka alebo vzor.

 Zakaždým, keď sa tento karmický vzorec prejaví v situáciách zo skutočného života, znovu prežijete pôvodnú ranu a súčasný bolí súčasne.  Ak k tomu dôjde, je to skvelá príležitosť na vyliečenie minulej rany vyliečením tej súčasnej.

 Bohužiaľ, keď sa problém znova aktivuje, namiesto toho, aby sme ho využili ako liečivú príležitosť, mnohí z nás reagujú tak, že rany potlačia otupujúcimi látkami, ako sú jedlo, drogy, internet, Facebook, televízia a dlhý zoznam ďalších rušivých prvkov.

 Nezhojené problémy sa ukladajú v tele, kým ich neuvoľníme.  Telo je povinné skladovať emočné rany, ale vyberá si svoju daň, najmä ak sa problémy hromadia dlhší čas.

 Skladovanie rán v tele nakoniec oslabuje organizmus a vyvoláva choroby a choroby, ako aj depresie, únavu, stres a prírastok hmotnosti.  Dobrou správou je, že telo je pripravené na vydanie problémov, a to okamžite.

 Keď sa znovu aktivuje nezahojený problém, nestláčajte ho iba dole – nájdite si čas a konečne ho uzdravte.  To znamená vytvorenie zámerného priestoru na precítenie vašich emócii a umožnenie procesu prejsť až k uzdraveniu.

 Ak si raz dovolíte naplno prežiť tieto emócie bez odporu, vrodene budete vedieť, ktorá cesta k uzdraveniu je pre vás to pravé.

 Rany sú určené na hojenie.  Nie sme na to, aby sme strávili celý život prenášaním minulých problémov a bolení.  Neliečené problémy nás zaťažujú, udržiavajú v spánku a bránia nám vo vedomom vytváraní.  Iba naše osobné problémy nám bránia zažiť náš najväčší potenciál.

 Držanie sa problémov nás drží obmedzených a neschopných dosiahnuť ten vrchol hory na vašej ceste vzostupu.

 Práca na uzdravení vašich emocionálnych rán, porozumenie vašim spúšťačom a deaktivácia mechanizmov prežitia, učenie sa, ako kŕmiť a vyživovať svoje telo na všetkých úrovniach, aby ste uvoľnili svoje vyššie ja, a Duch odomykajúci váš vrodený potenciál, je kľúčom k ovládnutiu vášho energetického poľa.

AW

Spread the love

You may also like...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x