Prezident Trump je bojovník

Prezident Trump je bojovník a musel robiť veľmi ťažké veci!

 10 dôvodov, prečo prezident Trump musel schváliť tieto úmrtia:

 EXPERIMENTÁLNE ALEBO POVINNÉ VAKCÍNY Donald Trump a ASOCIÁCIA – ako zachránil svet pred pôvodným GLOBALISTICKÝM plánom POVINNÝCH ĎALŠÍCH INJEKCIÍ a položil základ neúspechu plánov Globalist – Luciferians a dlhodobých plánov.

  (1) DJT je súčasťou vojenskej operácie

  (2) Plán globalistov zahŕňal spustenie COVID po voľbách v roku 2016 (o ktorých sa predpokladalo, že vyhrávajú Hillary).  Keď to Hillary neurobila, čakali na posledný rok funkčného obdobia DJT s (Ich vakcinačná agenda). Z niekoľkých dôvodov.

  a) Poskytuje sa krytie volebných podvodov.

  b) Program vyľudňovania, ktorý vymyslel globalista, sa musel začať.

  (c) naštartovať rozsiahly strach a kontrolu,

  d) Prezident Trump by nemal mať dostatok času na prípravu vakcíny s bezpečnostnými protokolmi a testami.  za týmto (Táto stratégia je navrhnutá tak, aby umožnila GLOBALISTOM zaviesť a POVINNÚŤ svoje vlastné vakcíny, ktorých bezpečnosť by nikdy nemala byť testovaná)

  (3) DJT musela urobiť protiopatrenie: zbaviť sa COVIDU a všetkých obáv a kontrol, ktoré s tým súvisia, odhaliť Big Pharma a poskytnúť rýchle očkovanie, ktoré (kvôli náporu) musí byť indikované.  EXPERIMENTÁLNE a teda NEPOVINNÉ (POVINNÉ)

  (4) DJT musel zvážiť obe možnosti:

  (1) Povedzme, že Amerika má vakcíny podľa Veľkého farmaceutického / globalistického plánu na znižovanie populácie vo svete, alebo

  (2) Snažte sa podporiť dôsledky každého z nich:

  (a) Keby ste všetkých varovali, médiá by si z vás robili srandu, nazvali by to neúspechom, o to viac COVID.  Výsledkom by bolo, že DJT by potom nebol schopný odhaľovať predvolebné podvody, zatknúť tisíce, odhaliť plán Deep State a všetko prebudiť s prebudením verejnosti.

  (b) So schválením očkovania (ale s uvedením realistických informácií do povedomia alternatívnych správ) malo očkovanie proti hlbokému stavu zostať experimentálnym a NIE Povinné (čo NIE JE súčasťou ich plánu).  Vo vojne si niekedy musíte zvoliť medzi dvoma zlými možnosťami.

  Vzhľadom na stratégiu globalistov si DJT a armáda zvolili cestu s najmenším počtom obetí, a to pokračovať vo fasáde verejného schvaľovania toxickej (ale NIE POVINNEJ) vakcíny.

  Keby Hlboký štát vytvoril schválenú ZÁVÄZNÚ vakcínu, zabil by ďalšie milióny ľudí.

 Americké laboratóriá nemôžu nájsť Covid-19 v žiadnom z 1 500 pozitívnych testov

Je tento vírus fiktívny? 

 @John_F_Kennedy_Jr

AW

Spread the love

You may also like...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x