Mysli na to, na čo myslíš ! 1

Žijeme v multidimenzionálnom Univerze, ktoré je časťou a nekonečným vedomím toho, čo nazývame Boh a Stvorenie. Sme multidimenzionálne bytosti.
Túžba kontrolovať a dominovať nad ostatnými je výrazom vlastnej hĺbky, ktorá nie je vybalansovaná. Po odkrytí závoja tajomstva sa rýchlo odohrá moment, keď budú dni manipulácie a dominancie spočítané. Ale tí, ktorí kontrolujú svet – GLOBÁLNA ELITA -, je náš vlastný výtvor. Ale bez zvyšku ľudstva by to nemohli robiť. Nemohli by vytvoriť vojny bez miliónov ostatných, ktorí boli ochotní nechať sa používať ako náplň diel. To, čo sa deje s ľudstvom je iba reflexia toho, čo sa deje v našom vnútri, v ľudskej rase. Vytvárame túto realitu. A ako ?
V protiklade k lekárskej vede, ktorá je posadnutá vysvetľovaním, nie je celá ľudská bytosť len fyzické telo. Telo je iba fantastická fyzická škrupina, cez ktorú zažívame tento fyzický svet. Tvorenie je výrazom našej nekonečnej mysle a všetky životné formy sú aspektom jednej mysli, ktorú mnoho ľudí nazýva BOH. V srdci mysle je vedomie ako slepé svetlo – zdroj vedomia, z ktorého je tvorená celá existencia. Stvorenie pozostáva z nekonečného množstva dimenzií, vlnových dĺžok, frekvencií reality. Tento fyzický svet je len jeden z nich. Tieto frekvencie rozdeľujú ten istý priestor, v ktorom sa rozprestiera fyzický svet rovnakým spôsobom, ako rádio, televízia a telekomunikačné frekvencie, vysielané do priestoru. Nekrížia sa navzájom, pretože sú na rôznych frekvenciách alebo dimenziách. Vibrujú rôznymi rýchlosťami. V momente smrti všetko, čo je v nás – myslenie, cítenie – sa stiahne z tela ako genetické priestorové oblečenie. Táto večná duša sa premiestni do inej vlnovej dĺžky reality (onen svet) pokračovať v evolúcii. Naše mentálne, emočné a duchovné ja sú série magnetických polí vo vzájomnej interakcii víriacej energie, známej pod názvom čakry ( sanskrt – kolesá svetla). Sú to špirály energie, ktoré pretínajú všetky úrovne nášho bytia a prenášajú energie medzi nimi. Pokiaľ je tento systém nevyrovnaný na emočnej úrovni, pravdepodobne zapríčinený stresom, prechádza do ďalšej úrovne – nakoniec do fyzickej. Je to spôsob, ako stres spôsobí ochorenie. To, čo nazývame fyzickou chorobou je vlastne multidimenzionálna disharmónia.
T.D. pokračovanie zajtra.

GWEN sledujte na aplikácii na telegrame

https://t.me/joinchat/8tgpUXXk2c9hMjNk

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x