Silné energie z 5.5.5 budú čoskoro k dispozícii

Silné energie z 5.5.5 budú čoskoro k dispozícii.

 Nebuďte prekvapení, ak vás sužujú emočné nepohodlie, ktorého pôvodu nerozumiete.

 Celý tento májový mesiac bude pre väčšinu z nás chaotický a ohromujúci.

 Je globálnou a univerzálnou realitou, že sa všetko v súčasnosti mení a transformuje tak, aby sa veľké zmeny, ktoré sa plánujú, začali formovať počas celého tohto mája.

 Veľký energetický portál 5.5.5 sa pokúsi konsolidovať túto veľkú zmenu, ktorá nevyhnutne bude aj naďalej prinášať na Zem otrasy  všetkého druhu.

 Znamenie Býka, ktoré je znamením Zeme, vás vyzýva, aby ste urobili všetko pre to, aby ste zostali stelesnení v hmote vo vedomí, aby ste sa nenechali uniesť mocnými vlnami veľkých cyklických pohybov.

 Buďte v kontakte so Zemou za každú cenu (chôdza, záhrada, šport, vychádzky pod šírym nebom atď.) A zostaňte najčastejšie vo svojom srdci, aby ste sa nenechali uniesť kolektívnym strachom.

 Bude ešte potrebnejšie pokúsiť sa fyzicky preskupiť, aby ste zvýšili magnetickú energiu kolektívneho Egregora, ktorú vaše vedomé prítomnosti vyživujú vďaka vibráciám vašich aur.

 Určite to nie je výsledok náhody, že sa zdravotné opatrenia teraz začínajú zmierňovať ….

 Vyhýbajte sa za každú cenu každému, kto sa pokúsi znížiť vašu vibračnú hladinu výhradne za účelom (často v bezvedomí) priviesť vás so sebou v zúfalom okamihu.

 Tieto zmiešané energie sa budú blížiť k 5. máju 2021 stále viac a viac a budú pokračovať v postupných vlnách s vrcholmi očakávanými 14. a 23. mája 2021.

 Uvedomte si, že všetky tieto silné otrasy sú predpokladané a nevyhnutné a že nevyhnutne vyvolajú javy, či už materiálne alebo ľudské, aby im nič nestálo v ceste.

 Preložíte, že všetok odpor voči Univerzálnej láske bude po kúskoch eliminovaný a že bude ušetrené iba Svetlo.

 Nechaj teda vládnuť v Tebe a vo svojom okolí Svetlo, radosť a nádej namiesto strachu, smútku a odradenia a budeš chránený.

 Nejde len o poveru, zmeny sú silné a sú aktívne od začiatku roku 2020.

 To už tiež oznámili v roku 2012 predpovede mayského kalendára, ktoré sa nás pokúsili pripraviť.

 Prajem vám ešte raz krásny mesiac máj 2021, ako aj krásny vibračný nárast o 5,5,5.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x