Svetlo

️ MELÁNIA ​​TRUMP – DJT – PUTIN – ROMANOVCI – ROTHSCHILDOVCI

-SVETLO 

 V jednom zo svetových  prejavov D.Trumpa spomínaný “stroj času”.   DJT nikdy nič nepovie bez súvisu, ktorý veľa vysvetľuje.  Bol to práve ten!  stroj času, ktorý súvisí s Melániou – jeho manželkou, ako priamou príslušníčkou rodu Romanovcov, ktorých dali v Rusku v roku 1918 na príkaz Rothschildovcov vyvraždiť.

 ️ A tu je to spojenie Putin / Romanovci / – Melánia – Trump – “biele klobúky” – futb.lopta – súčas.  situácia. 

 Melánia je 🕊vnučkou🕊ANASTÁZIE Nikol.Romanov🕊, ktorá sa ako jediná zachránila pred zavraždením, útekom do Grécka, kde žila so svojími príbuznými.  Vo veku 90r.  v roku 1990 zomrela a je pochovaná v Kefalónii v rod.hrobke.  Toto je prepojenie súvislostí s celkovou záchranou sveta – obchod s deťmi, adrenochrom , Finanč.svet, polit.systém, biolog.experimenty, veda, história, ktorá sa postupne odkrýva a súčasnosť.

  Spojenie všetkých.týchto vzťahov  schopná zničiť kráľovstvo Veľkej Británie, pretože kráľovská rodina patrí do rodiny Rothschildovcov.

 To bol aj dôvod dôvodu D.Trumpa v kráľovstve vo VB, odkiaľ odchádzal “spokojný” a bez!  poklonenia sa, na rozdiel od sv.predchodcov.

  ️Melánia je skutočná romanovská princezná so slovanskou krvou a „kráľovnou“, ktorá zamiešala karty a tím sa v mnohom zmenili plány, fakty a situácia – v prospech záchrany🕊

 „Futbalová lopta v rukách Melanie“ ⚽️

 Svetlo zas vyhráva.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 4 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Monika
Monika
5. mája 2021 19:45

To je úžasná správa.😄❤️😄

Jana
Jana
5. mája 2021 10:13

Wow😮😮😮😮 úžasné informácie 😍 ďakujem❤❤❤

2
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x