Mysli na to, na čo myslíš! 2

2.

Neustále prijímame magnetickú energiu z vesmíru prevažne cez 1 koreňovú čakru. Potom naša životná sila prechádza úrovňami nášho bytia a my si z nej berieme to, čo potrebujeme a vysielame cez čakry energiu späť do vesmíru a do okolitého sveta okolo nás. Sú to tie energie, ktoré sa prenášajú na druhých, ako je zlý alebo dobrý pocit z iných ľudí. Je to rovnaké, ako keď cítime prostredie priateľské, šťastné, alebo zamračené. To, čo nazývame atmosférou je vytvorené vibráciami ( energetických polí) ľudí buď v daný moment, alebo v minulosti. Ľudia sa často cítia nespokojne  pri scénach z vojny, pretože cítia energiu bolesti, agresie, utrpenia, ktoré v nich sú obsiahnuté. 

Je tu rozdiel medzi energiou, ktorá stupuje do nášho poľa cez čakry a ktorú vysielame my. Táto energia sa mení pri priechode nami. Je zafarbená našim jedinečným osobným energetickým vzorcom a tento vzorec odráža presne to, čo si myslíme o sebe. A toto nemusí mať zjavnú súvislosť s manipuláciami, ktoré sa vo svete dejú, ale má !

Tento proces si môžeme predstaviť ako magnetické rúcho – AURU. Podľa pravidla : rovnaké priťahuje rovnaké, toto magnetické pole bude priťahovať  kompatibilné energetické polia.

Človek je súhrn magnetických polí, je priestor pre skúsenosť a situácie. Život je interakcia týchto magnetických polí, ktoré majú schopnosť myslieť a získavať ( zadržiavať) informácie. Dôvod, prečo priťahujeme ľudí, miesta, skúsenosti a rôzne životné cesty je preto, že sme magneticky do nich priťahovaní.  A táto príťažlivosť pochádza z magnetického rúcha – z aury. Naše životy sú presné fyzické repliky našej vlastnej podvedomej mysle. „Mysli šťastne a budeš šťastný“ –  obsahuje večnú pravdu.  Preto, ak si myslíme, že budeme večne chudobní a utláčaní, magnetický vzorec nám bude priťahovať skúsenosti, ktoré nám zaistia, že budeme chudobní a utláčaní. Vytvárame si tak svoju vlastnú realitu. 

T.D. pokračovanie zajtra                                            https://t.me/GWENduchovnyrozvoj


GWEN

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x