Mysli na to, na čo myslíš ! 3

Mysli na to, na čo myslíš !  

3.

KARMA

Náboženstvo a prastaré texty bežne učia : „zožneš to, čo zaseješ“, oko za oko, zub za zub a čo robíš iným, bude urobené tebe. Na tento proces sa vžilo pomenovanie KARMA. Veľmi často je vysvetľovaná v negatívnom duchu. Keď sa niečo nepríjemné prihodí, ľudia si myslia, že e to karma a je to prezentované ako istá forma trestu. V tejto úrovni je potrestanie sebapotrestaním. Sami si ju vytvárame, čo  je dôkaz toho, že si vytvárame svoju realitu skutočne sami. Keď sme nevyrovnaní, táto nevyrovnanosť nás vedie k negatívnemu pôsobeniu na ostatných a priťahuje k nám tieto fyzické skúsenosti. Ak sa cítime dobre a máme pozitívny pohľad na svet, budeme tento svet vytvárať okolo seba. Ak sa naopak chováme negatívne, vo svojom záujme rozpoznajme prečo a zmeňme vnútorný dôvod správania. Tým si vlastne zmeníme auru a prestane priťahovať „karmu“. Nebude jej treba, lebo sme včas rozpoznali nevyrovnanosť v sebe.  Je dôležité pamätať si, že : 

1. Ak v niečo veríš, priťahuješ to do svojho života

2. obete priťahujú realitu obetí

Tvorba reality prebieha na mnohých úrovniach. Všetko sa akumuluje v kolektívnej mysli. Každý živočíšny druh má svoju kolektívnu myseľ., cez ktorú sú napojené individuálne mysle. Keď sa jedna (  zásade viac – kritické množstvo) myseľ niečo naučí, ostatné to vedia tiaž aj bez učenia ( opičí syndróm). Založí sa myšlienkový vzorec, ktorý je použiteľný pre ostatných. Keď sa ostatní vyladia na danú frekvenciu, kde je informácia, hovoríme tomu inštinkt alebo inšpirácia.

Všetko, čo sa týka individuálnej mysle, týka sa aj kolektívnej a preto, ak  ľudia nemajú radi seba samých, vytvárajú realitu tejto planéty – globálnu, svetovú. Odmietame zodpovednosť za to, čo sa vo svete deje, sťažujeme sa na politikov a bankárov, neakceptujeme, že máme svoj diel zodpovednosti – vyhovárame sa – to oni ! Dostali sme čo sme chceli a o čo sme žiadali.

Vinu a strach používame ozaj umelecky. Takýto myšlienkový vzorec nadobudol dominanciu a vytvoril kolektívny fyzický odraz – náboženstvo a iné inštitúcie, ktoré nám hovoria, čo si máme myslieť a ako používať strach a vinu na kontrolu. Vytvorili sme ich, ale máme silu aj ich odstrániť. Takáto transformácia ľudského vnímania  je dôležitá pre budúcnosť detí.  Manipulácia s ľudskou mysľou pokračuje – NWO, ktorý je manifestovaný ako svetová vláda, svetová centrálna banka a mena, svetová armáda, mikročipová populácia, napojená na globálny počítač. Ak rozoznáme negatívne myšlienkové vzorce a odstránime ich, naša realita sa zmení a tým sa zmení aj svet.

Všetko začína a končí u nás !

T.D. pokračovanie zajtra

GWEN

https://t.me/GWENduchovnyrozvoj

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x