Mysli na to, na čo myslíš! 4

Niekedy pozeráme okolo seba a pýtame sa. Prečo je život taký boj ? Prečo sa to deje mne ? Prečo tak málo viem o tom, kto som a čo je účelom môjho života ? Prečo  je tak veľa konfliktov a utrpenia na svete, ktorý je tak krásny ?

Sme programovaní a ladení na fyzickú hustotu tohto sveta a energetické polia sú nástrojom pre získanie skúseností. V rovnaký čas môže byť naše telo aj myseľ vyladená na mnoho rôznych vlnových dĺžok poznania a pochopenia. To je aj dôvodom toho, že ľudia majú rôzne myslenie, postoj k životu, úroveň znalostí a múdrosti, ktorú môžu dosiahnuť. Záleží na vibračnej úrovni, ku ktorej má naša myseľ prístup. 

Stalo sa však, že sme boli kolektívne odpojení od našej sily a vystihuje to presne symbol „stratených ovcí – synov“ Tieto poznatky a fakty evokujú k zamysleniu sa nad úvahou o mimozemskom živote. Je isté, že môže obsahovať nekonečné varianty foriem na iných vlnových dĺžkach, ktoré nemôžeme normálne vidieť ani počuť. Tieto civilizácie sú omnoho pokročilejšie, ako my dnes. Nie sú všetky pozitívne ani všetky negatívne. Sú zo všetkého kúsok. A nie sú od nás oddelené. Sú súčasťou života, ktorú nazývame Stvorenie, ale na inom stupni evolúcie. Ak nie sme schopní pripustiť túto skutočnosť, nikdy neporozumieme, čo sa nám stalo, alebo čo sa nám deje. Sme potom na pozícii roľníka v horách, ktorý žije v uzavretej komunite  divočine a neuverí popisu New Yorku.

Žijeme v slobodnom vesmíre podľa istých limitov, poznávame všetky naše emócie cez skúsenosti a učíme sa z dôsledkov našich akcií, rozhodnutí. Žijeme v „časopriestorovej realite“ tzv.  tretej dimenzie. Tá štvrtá do tej našej zasahuje. Kedykoľvek hovoríme o mimozemskom vedomí ( väzniteľské dozorujúce vedomie“, odkazuje to na manipuláciu zo štvrtej dimenzie, buď formou myšlienkovej kontroly, alebo priameho ovládania. Deje sa tak pravidelnými mimozemskými návštevami, z ktorých sa „stávali Bohovia“ v starodávnych textoch a legendách  (napr. lit. od Sitchin) To formovalo takmer všetky hlavné náboženstvá.

 Príklady k tomuto tvrdeniu zase zajtra.

GWEN

https://t.me/joinchat/8tgpUXXk2c9hMjNk

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x