Agartha Shambala

′ ′ Legendárne mesto v strede Zeme ′ ′

Hovorí sa, že existuje podsvetie obývané vyvinutými bytosťami, ktoré sa nazývajú „intraterrenes“.

Na severnom a južnom póle sú dva hlavné otvory, ktorých vchod je strážený a tajne skrytý.
Niektoré knihy o Agarthe tvrdia, že existuje centrálne slnko a že Šambala je hlavným mestom.
(Pod púšťou Gobi, severná Čína a južné Mongolsko, Ázia)

Predpokladá sa, že Agartha je 5D kráľovstvo a že vonkajšia zem je 3D
A ako také, bytosti, ktoré žijú, by boli pri plnom vedomí.

Nasleduje veľa príbehov, ktoré by prežili a potomkovia Lemúrie, pretože v tomto kráľovstve by existovali ďalšie hviezdne kolonizácie, napríklad: B. „Vzostúpení páni“.

Ale všetko, čo sa blyští, nie je zlato, pretože v Agarthe sú ďalšie svedectvá, ktoré hovoria o bytostiach, ktoré sú na tomto mieste už tisíce rokov a ktoré sa snažia zotročiť ľudí.

Takmer všetci rozprávači a autori, ktorí majú skúsenosti s týmto svetom, sa intra-teritoriálne zhodujú na tom, že obyvatelia Agarthy sú veľmi vyspelí a komunikujú teleparicky.

V roku 1947 bol americkým letcom Richar E. Byrd (1888)
Snažím sa byť prvým človekom, ktorý sa dostal k severnému kuraťu. Najskôr uvidel mamuta za bieleho dňa, potom sa varoval vo vzdialenosti viac ako 2 000 míľ ďaleko pri vstupe do stredu Zeme, potom stretol osobu z iného sveta, ktorá varovala ľudstvo, že hľadajú mier a nie vojnu.

Ďalším príbehom, ktorý je pre nás nara, je príbeh muža severského pôvodu Olafa Jansena, ktorý sa stratil pri rybolove so svojím synom a dostal sa severným vchodom, uplynuli dva roky, po ktorých prišiel o život, keď to nakoniec dosiahol vyjsť kvôli Incebergu, ktorý zničil jeho čln.
Jeho syn bol zachránený, ale keď vyšiel jeho neuveriteľný príbeh, bol uväznený za šialenstvo.
Nasleduje spisovateľ Willis George;
Každý, kto je v kontakte s Jansenovým synom o niekoľko rokov neskôr, hovorí, že hovoril o dlhovekosti (trvaní a vývoji buniek), o technológii, telepatii a dokonca aj o konštrukcii „lietajúcich platní“ a tieto sú prevádzkované na základe atmosférického tlaku. elektromagnetizmus.

Ďalším príbehom je Robert Stancy Judd (kalifornský archeológ), ktorý sa spolu s ďalšími prieskumníkmi zhromaždil v jaskyni Lontun na polostrove Yucatán.
Priali si toľko, aby sa stratili. Približuje sa k nim svetlo, až sa z nich stane pochodeň, ktorú nesie starý slepý pustovník, ktorý povedal, že ich videl s „jasnovidectvom“.
Potom sa ponúkol, že ich vyvedie späť na povrch, keď sa rozlúčili, opýtal sa ich, ako môžu prežiť, odpovedal, že bytosti, ktoré žili v meste centra Zeme, sa o neho postarajú a budú ho kŕmiť.

Tunely Agartha sú interdimenzionálne portály, ktoré vás teleportujú do centra mesta, kde je podsvetie, kde by mohli existovať ďalšie civilizácie a dokonca by im vládla jedna alebo viac ríš.

Vstupenky Agartha sú skryté na izolovaných miestach, aby sa zabránilo prístupu zvedavcov.
Sú ukryté v moriach, jazerách, horách a horách.
Vstupy do amazonskej džungle sú často najnebezpečnejšie, pretože sa zachovávajú kvôli nepriateľským bytostiam.

Niektoré príbehy by sa mohli inšpirovať starodávnymi náboženskými presvedčeniami ako Hades, Sheol a Hell.

Tvrdí sa, že Zem má niekoľko vrstiev až po svoje jadro, a ak dôjde k zmene jej osi otáčania, bola by jej jadrová energia ovplyvnená až po vonkajšiu kôru, čo by ovplyvnilo všetky živé bytosti vo vnútri Dutej Zeme aj v vonkajší svet. čo by boli ľudia, zvieratá a rastliny.

KremoX

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x