Ako rozvíjať fotografickú pamäť

Vývoj tohto systému bude trvať 1 mesiac, každý deň mu musíte venovať 15 minút. Prvý mesiac bude vašim očiam trvať asi 5 minút, kým sa upravia na denné svetlo.

Môžete ju mať aj vy. Toto je 5 jednoduchých trikov, vďaka ...


1.
Nájdite vo svojom dome tmavú miestnosť, kde nebudete 15 minút vyrušovaní. Ja pouzivam kúpelňu. Izba musí mať lampu alebo stropné svietidlo.
2.
Sadnite si vedľa vypínača so svojou knihou a papierom, do ktorého je vyrezaný obdĺžnikový otvor o veľkosti odstavca.
3.
Zakryte stránku tak, aby bol odkrytý iba jeden odsek, a knihu podržte pred sebou. Zavrite oči a otvorte, upravte vzdialenosť tak, aby sa vaše oči okamžite a ľahko sústredili na písanie.
Vypnite svetlo. Keď sa vaše oči prispôsobia tme, uvidíte dodatočnú žiaru. Na zlomok sekundy zapnite svetlo a potom ho znova vypnite.

4.
V očiach budete mať vizuálny odtlačok materiálu, ktorý bol pred vami. Keď táto potlač zmizne, znova na zlomok sekundy zapnite svetlo
a pozrite sa na materiál.
5.
Tento postup opakujte, kým si nebudete môcť spomenúť na každé slovo v danom poradí. Budete skutočne schopní vidieť odsek a prečítať si ho z inprintu vo vašej mysli.
6.
Nenechajte sa odradiť, bude to fungovať. Armáda to praktizuje už 70 rokov. Túto techniku ​​budete rozvíjať do bodu, kedy ju budete môcť vykonávať počas dňa, po celý deň. Vynechanie čo i len jedného dňa môže predĺžiť tréning až o týždeň.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x