Šoková pravda o vírusoch

ŠOKOVÁ PRAVDA O VÍRUSOCH A ĎALŠÍCH MIKROORGANIZMOCH:

 Mnoho ľudí počulo srdcervúci príbeh o Nikolovi Teslovi a o tom, ako Thomas Edison ukradol jeho prácu a spôsobil jeho bankrot.  Po celú dobu bola Tesla z historických kníh vymazaná …

 Koľko ľudí však vie o Antoine Bechampovi a obrovskom podvode muža, ktorým bol Louis Pasteur?  Stavil som sa o veľa, pretože Bechamp bol príliš vymazaný z histórie.  Dôvod je v skutočnosti oveľa zlovestnejší, ako si človek dokáže predstaviť.

 Počas svojho života bol Antoine Bechamp (1816-1908) známym a všeobecne uznávaným profesorom, pedagógom a výskumným pracovníkom.  Bol aktívnym členom Francúzskej akadémie vied a počas svojej dlhej kariéry tam predniesol mnoho prezentácií.  Publikoval tiež veľa článkov, všetky stále existujú a sú k dispozícii.

 A napriek tomu zmizol z histórie.

 Na druhej strane, Louis Pasteur (1822-1895) je jednou z veľkých rockových hviezd medicíny a biológie.  Z týchto dvoch – Bechamp alebo Pasteur – je to ten, o ktorom ste s najväčšou pravdepodobnosťou počuli.  Jeho je jedným z najznámejších mien modernej vedy.  Pripisujú sa mu mnohé objavy a pokroky v medicíne a mikrobiológii vrátane očkovania a ústredného bodu jeho vedy – zárodočnej teórie chorôb.

 Louis Pasteur bol v skutočnosti klamár, zbabelec a podvodník.  Pasteur sa na smrteľnej posteli zriekol vlastnej teórie.

 Teória zárodkov sa mýlila: „Je to terén, nie zárodok.“  citoval Louisa Pasteura na smrteľnej posteli …

 Chorobu nespôsobujú samotné baktérie alebo vírusy, ale sú to práve chemické vedľajšie produkty a zložky týchto mikroorganizmov, ktoré pôsobia na nevyvážený a nefunkčný bunkový metabolizmus ľudského tela.  Ak je bunkový metabolizmus a pH tela dokonale vyvážené alebo správne pripravené, nie je náchylný na žiadne choroby alebo choroby.

 Inými slovami, mikroorganizmy spojené s chorobou teda pôvodne neprodukujú chorobný stav tak, ako sup produkuje mŕtveho králika alebo potkany odpadky.

 Chorobné kyslé bunkové prostredie bolo vytvorené toxickou stravou, toxickými expozíciami životného prostredia a toxickým životným štýlom podporujúcim chorobné zmeny choroboplodných zárodkov na baktérie, baktérií na vírusy, vírusov na plesňové formy a plesňových foriem na rakovinové bunky v tele.  Táto klasická chyba v označovaní symptómov choroby sa dodnes vyskytuje na všetkých lekárskych fakultách, ktoré stekali od profesorov (ktorých chlieb je maslom farmaceutický priemysel), až po všetkých študentov medicíny s úmyslom vymývať mozog mladým, prichádzajúcim a prichádzajúcim deťom.  lekárov, aby boli v móde zabitia a aby boli zákonnými autormi scenárov a mäsiarmi, ktorí vykonávajú zbytočné chirurgické zákroky.

 Dôvodom, prečo sú všetci lekári v tme lekárskymi školami, ktoré učia Pasteurovu chorobu, je to, že ak sú poučení o pravde, je to vnútorný stav pacienta (tj. Skaza kyslíka, nedostatok výživy, kyslé pH, hromadenie toxínov v okolí a okolo neho)  bunky, slabá cirkulácia, toxické emócie atď.), nie choroboplodné zárodky, ktoré vytvárajú rastové médium pre baktérie, vírusy, parazity alebo rast rakovinových buniek, väčšina lekárov vyhodí skriptovú podložku a chirurgický nôž a zamerajú svoje liečebné protokoly  o obnove zdravého bunkového prostredia, ktoré udržuje baktérie, baktérie a vírusy pod kontrolou.

 Zabíjaním vírusov, baktérií alebo rakovinových buniek ničivými vojnovými zbraňami vyvolávajú vývoj mikrozymov, vďaka ktorým sú nepriateľské patogény silnejšie, a to vytváraním odolných kmeňov, ktoré v budúcnosti zbierajú ďalšie choroby.  Nikto nekoreluje svoje novo vzniknuté ochorenie o rok neskôr s predchádzajúcou liekovou terapiou.  Výsledok, keby sa povedalo pravdu, by bol odhalený a rozpadajúci sa ako starodávna babylonská ríša priemysel nemocníc v hodnote niekoľkých miliárd dolárov, ktorý bola po celé storočia precízne budovaná globálnou elitou.  Neexistuje žiadna lekárska doktrína tak potenciálne nebezpečná ako čiastočná pravda implementovaná ako úplná pravda.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

4.5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Raamil
Raamil
10. mája 2021 18:12

skúsili ste Haritaki prášok na 1 mesiac? tieto veci by mali od malých detí poznať všetci

Jana
Jana
10. mája 2021 18:01

Všetka pravda nám bola zatajovaná😱 už aby sa svet dozvedel pravdu 🙏

Lekno
Lekno
10. mája 2021 11:46

pasteur pri analyze besnoty, nevedel zistit jej povod a nazval neznamu pricinu ako virus (latina = jed). a od toho casu pouzivaju alopati (a GP parazit) toto lzive slovo na popis neexistujuceho lietajuceho neviditelneho mikro hmyzu a na manipulaciu oviec.
clanok spravne poukazuje na Ph a zavotospravu, ako aj toxicky vplyv exkrementov/chemikalii parazita.

problem kriminalnej alopatie je financna zavislost, tj ak by ludia chapali ph potravin, 90% MUDr smejdov by sa uzivili iba na zahradke pestovanim nechemizovaneho ovocia a zeleniny.

3
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x