Kto má skutočne kontrolu a kto sa iba tvári ?

Biden nemôže armáde nič prikázať a nemôže čestne odpovedať na otázky týkajúce sa prebiehajúcich operácií. Pentagón ho neuznáva ako vrchného veliteľa. To všetko je len zlý film, ktorý sa čoskoro skončí.

Finančný systém je založený na podvode. Nastavený aby nám kradol. Zarobiť si vyžaduje peniaze, ktoré tvrdo pracujeme, a dať ich malej skupine jednotlivcov. Vďaka nekonečnému prísunu peňazí sme im umožnili vziať si vplyv.

„Dobrí chlapci“, ktorí sú s nami, vyvíjajú tlak na tento finančný systém, aby ho raz a navždy ukončil. A deje sa to teraz. Banky nemajú peniaze, Federálny rezervný systém už neexistuje, zločinci spanikária a bránia sa mnohými spôsobmi vrátane kybernetických útokov.

Je úplne zrejmé, že hlavou hada je finančný systém. Celý zmysel financií je zadlžovať sa, otrokovať, čo je to hypotéka? Čo to znamená? Je to zovretie smrti. Dostanete hypotéku a ste v dlhovom spore, ani nevlastníte dom. Nebudete veriť alebo sa vám nebude páčiť to, čo sa chystám zverejniť, ale niekto to musí povedať. Cieľom je elektrická sieť. Kúpte si generátory power pro za 45 dolárov alebo ekvivalent za LED žiarovky pre generátor, nabíjajú telefóny a ďalšie. Nakúpte arašidové maslo, krekry atď.proteínové tyčinky, veľa vody, núdzové ohrievače používané na kempovanie, vaše potreby. Nájdu spôsob, ako zasiahnuť pripravené energetické siete. Nie je to také drahé, ako si myslíte. Prieskum, pretože váš život môže závisieť od 200 – 300 dolárov! Sme vo vojne s finančným systémom.

Biden, Harris, Pelosi a ďalší budú čoskoro preč. Len čo sa finančný systém zrúti, nemá žiadnu moc a uteká. Pozri sa na bilióny, ktoré nám kradnú a posielajú do zámoria. Budú braní na zodpovednosť.

Snažia sa nás v júli podplatiť ďalším stimulom, aby sme kúpili viac, aby sme čo najviac čipovali a ukradli čo najviac. Armáda to vie. Armáda vie, že Trump zvíťazil. Armáda je pripravená prevziať všetkých nepriateľov zahraničných i domácich. Hranice budú vypnuté.

Medzinárodné správy sú teraz veľmi dôležité. Cabal nechce, aby ste o tom vedeli. Ich médiá nezahŕňajú medzinárodné správy. Veľa deje v bankrote krajín a lídrov odstránených. Naša armáda klepá späť Cabala. Trump ich zrazil o 4 roky dozadu

Trump pred odchodom z funkcie uviedol do pohybu veľa vecí. Misie, ktoré teraz vykonáva armáda.

Armáda to má pod kontrolou.

MoM.

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x