Sedem vecí, ktoré ovplyvňujú vašu frekvenciu

Sedem vecí, ktoré ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií z pohľadu kvantovej fyziky.

 Vibrácie v kvantovej fyzike znamenajú, že všetko je energia.  Sme živé bytosti na určitých frekvenciách.  Každá vibrácia je ekvivalentná pocitu a na svete „Vibračné“ existujú iba dva druhy vibrácií, pozitívne a negatívne.  Akýkoľvek pocit vás prinúti vysielať vibrácie, ktoré môžu byť pozitívne alebo negatívne.

 1ST – * myšlienky *

 Každá myšlienka vyžaruje frekvenciu do vesmíru a táto frekvencia sa vracia k počiatku. Takže v prípade, že máte negatívne myšlienky, skľúčenosť, smútok, hnev, strach, toto všetko sa vám vráti.  Preto je také dôležité, aby ste sa starali o kvalitu svojich myšlienok a naučili sa, ako vypestovať pozitívnejšie myšlienky.

 2TH – * spoločnosti *

 Ľudia vo vašom okolí priamo ovplyvňujú vašu frekvenciu vibrácií.  Ak sa obklopíte šťastnými, pozitívnymi a odhodlanými ľuďmi, vstúpite aj do tejto vibrácie.  Teraz, ak sa obklopujete ľuďmi sťažujúcimi sa, klebetiacimi a pesimistami, buďte opatrní!  V skutočnosti môžu znížiť vašu frekvenciu, a preto vám zabránia použiť zákon príťažlivosti vo váš prospech.

 3. – * hudba *

 Hudba je veľmi silná.  Ak počúvate iba hudbu, ktorá hovorí o smrti, zrade, smútku, opustení, to všetko bude rušiť to, čo cítite.  Venujte pozornosť textu hudby, ktorú počúvate, pretože by to mohlo znížiť vašu frekvenciu vibrácií.  A pamätajte: priťahujete presne to, čo vo svojom živote cítite.

 4. – * veci, na ktoré sa pozeráš *

 Keď sa pozriete na programy, ktoré sa zaoberajú nešťastiami, mŕtvymi, zradami atď. Váš mozog to prijíma ako realitu a do vášho tela uvoľňuje celú chémiu, ktorá ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií.  Pozerajte sa na veci, vďaka ktorým sa cítite dobre a pomáhajú vám vibrovať s vyššou frekvenciou.

 5. – * atmosféra *

 Či už ste doma alebo v práci, ak trávite veľa času v chaotickom a špinavom prostredí, ovplyvní to tiež vašu frekvenciu vibrácií.  Zlepšujte, čo vás obklopuje, usporiadajte a vyčistite svoje prostredie.  Ukážte vesmíru, že ste pripravení prijímať oveľa viac.  Postarajte sa o to, čo už máte!

 6. – * SLOVO *

 Ak tvrdíte alebo hovoríte nesprávne o veciach a ľuďoch, ovplyvní to vašu frekvenciu vibrácií.  Aby bola vaša frekvencia vysoká, je nevyhnutné vylúčiť zvyk sťažovať si a zle rozprávať o druhých.  Vyhýbajte sa teda dráme a šikane.  Prevezmite zodpovednosť za možnosti svojho života!

 7. – * VĎAKA *

 Vďačnosť pozitívne ovplyvňuje vašu frekvenciu vibrácií.  Je to zvyk, ktorý by ste teraz mali začleniť do svojho života.  Začnite ďakovať za všetko, za dobré veci a to, čo považujete za zlé, ďakujem za všetky skúsenosti, ktoré ste zažili.  Vďačnosť otvára dvere tomu, aby sa vo vašom živote dialo pozitívne veci.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x