Veľký sprievodca negatívnymi entitami – úvod vol. 1

Nadácia pre výskum duchovných vied (SSRF) študuje rôzne druhy duchov a ich prejavy od roku 2000. V tom čase kvôli intenzívnej duchovnej praxi hľadajúcich v pustovniach (aášramoch) v Indii a poslaniu šíriť duchovnosť sa zistilo, že na výskumníkov SSRF sa čoraz viac zameriavajú duchovia. Spočiatku duchovia nižšieho rádu začali útočiť na aášram a hľadajúcich. Hľadači SSRF bojovali proti tomuto náporu jemných útokov zvyšovaním ich duchovnej úrovne, duchovných liečebných prostriedkov.

Ako však roky napredovali, rôzne druhy duchov zvyšujúcich duchovnú silu útočili na hľadajúcich v snahe zastaviť duchovný rast ľudí. Výskumníci od roku 2000 do dnešného dňa maliF príležitosť byť svedkami a skúmať tisíce nenápadných útokov rôznych druhov duchov.

A Bit Of Demon Art - mildly interesting post | Fantasy demon, Demon art,  Fantasy monster

Druhy duchov

Na úvod je dôležité poznamenať, že zatiaľ čo frázu duchovia (démoni, diabli, negatívne energie atď.) Používame ako hromadné podstatné meno na zakrytie v celom spektre negatívnych energií existuje obrovský rozdiel medzi duchmi nižšieho rádu a duchmi vyššieho rádu, ako aj čarodejníkmi (maantrikovia) zo šiestej a siedmej oblasti pekla. Tento rozdiel sa týka ich duchovnej sily. Je to ako porovnávať vojenskú moc Spojených štátov amerických do malej krajiny v Tichom oceáne. Aj keď majú obaja status zvrchovaných národov, sú jednoducho nie v tej istej lige, čo sa týka vojenskej sily.

Duchovia primárne využívajú svoju duchovnú silu získanú svojím typom duchovnej praxe na poškodenie ľudstva. Rozsah možného poškodenia závisí na ich duchovnej sile, ktorá je vo všeobecnosti funkciou typu ducha. relatívna duchovná sila..

Pre tých z vás, ktorí boli vystavení literatúre o duchoch, vás možno zaujíma, čo sa stalo so známymi menami, ktoré ste čítali napríklad Satan, Diabol, Poltergeist, atď. Toto sú iba rôzne mená duchov, ktoré zapadajú do rámca všeobecných typov duchov. Medzi duchmi existuje hierarchia, ktorá je založená na ich duchovnej sile. Nakoniec sú všetci duchovia ovládaní jemnými čarodejníkmi tzv. maantrikovia.

Existuje hlava všetkých duchov?

Áno, subtílny čarodejník, ktorý je duchovným inštuktorom (majstrom), maantrik vedie ďalších maantrikov.

Ako sa z ducha stane konkrétny typ ducha?

Hlavným dôvodom, prečo sa človek stáva určitým typom ducha, je jeho prevládajúca osobnostná črta a prevaha, na ktorú pomyslel v čase smrti. Napríklad ľudia zapojení do nepriaznivého ovplyvňovania ľudstva ako celku sú pravdepodobnejšie subtílni čarodejníci (maantrikovia). Na druhej strane nadmerné svetské túžby a neustále myslenie na druhých môžu vyvrcholiť v jedno stať sa po smrti obecným duchom. Závisí to aj od toho, ako veľmi je vlastnosť v zakorenená a ako často sa vyskytuje a prejavila v čine. Následne možno osud človeka v posmrtnom živote určiť aj podľa typu ducha, ktorý ovládal človeka na Zemi. V prípadoch, kde je človek na Zemi úplne pod kontrolou ducha, ako je jemný čarodejník, je pravdepodobnejšie, že sa stane jemnohmotným otrokom čarodejníka aj v posmrtnom živote. Základné pravidlo je, že negatívne osobnosti priťahujú negativitu a sú poháňané duchmi (démonmi, diablami, negatívnymi energiami atď.) S alebo bez ich vedomia.

Základný tvar a forma druhov duchov

V rôznych článkoch sa objavujú rôzne informácie o rôznych druhoch duchov a obrázky ich všeobecnej podoby. Upozorňujem, že toto je iba hrubé usmernenie, pretože duchovia môžu mať akúkoľvek formu. Duchovný princíp toho, že slovo, hmat, forma, chuť, vôňa a s ňou spojená energia koexistujú, sú tiež pravdivé s duchmi. Podľa ich typu energie, nadobúdajú všeobecné formy. Tieto formy sa však môžu meniť v závislosti od toho, čo sa duch snaží dosiahnuť. Napríklad ak duch sa snaží zastrašiť, bude mať zastrašujúcu formu, zatiaľ čo ak sa snaží oklamať duchovného liečiteľa, môže mať podobu anjela alebo pozitívnej energie. Môžu mať tiež podobu našich zosnulých predkov, a tak zavádzať psychiku a ľudí, ktorí prichádzajú s otázkou.o zosnulých príbuzných. Platí to takmer vo všetkých prípadoch.

Ak sa vám článoček páčil, nezabudnite ho zdieľať, odoberať môj kanál a Králičiu noru na aplikácii telegrama zajtra sa môžete tešiť na druhý diel už o konkrétnych démonoch

Vezuel

https://www.youtube.com/channel/UC1_AZHoYqxJOAyKpwK-ckRw

https://t.me/Dolekralicounorou/12132

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 3 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x