Vidíte posledné kŕče Kabaly v Izraeli..

Čas na hĺbkové čistenie. CIA, MOSSAD a MI6 začali každú vojnu za posledných 70 rokov. Buďme úprimní. Psst pozerajte sa sem, nie na audit v Arizone.

V Mešite Al Aksá, ktorá predbiehala tomuto celému konfliktu a do ktorej vošli počas motlidieb v najposvätnejšom mesiaci pre moslimov bolo zabitých 20 ľudí, 12 z toho boli deti do 10 rokov.

Keď hovoríte, že stojíte s Izraelom, čo tým myslíte? Nútené očkovania? Policajný štát? Bombardovanie nevinných civilistov v Palestíne? Vojny? Buďme konkrétnejší. Lepšie je povedať, že stojíme s nevinnými ľuďmi, ktorí žijú v Izraeli.

Nepanikárte, vyhráme, je to napísané, navyše Židia -sionisti strašne panikária, robia príliš veľa chýb, všetci si môžeme všimnúť, že im dochádza čas….. Vyhráme, ale najskôr musíme urobiť nejakú prácu, neseďte a nečakajte, že to skončí, život je o boji a ak to čítate, pravdepodobne ste boli vybraní, aby ste bojovali. Šírte povedomie o tom, čo sa deje, musí o tom vedieť veľa ďalších ľudí, musia vedieť o plánoch na ich zotročenie. Musíte sa obrátiť na ľudí, ktorí o tom vôbec netušia, nie tých, ktorí to už vedia.

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x