Mysli na to, na čo myslíš ! 7.

V perióde, ktorá nastala po blokácii, začala tvorba mimozemšťanov zo 4 dimenzie s Luciferickým vedomím V , ktorí chceli geneticky upravovať DNA, kód, ktorý sme zdedili vo fyzickom tele. Tento nový vzorec DNA bol vyskúšaný na mnohých generáciách. DNA určuje vlastnosť – prirodzenosť ľudských bytostí a obsahuje zdedenú pamäť všetkých generácií., Pokiaľ žijeme vo vibračnom väzení, mali by sme vedieť, že sa naša prirodzenosť stala problémovou. So zmiešaním DNA sa naše znalosti vytratili. Zdroje tvrdia, že ľudská DNA mala 12 špirál, ale po genetickom fušovaní bola zredukovaná na 2 špirály. Náš potenciál sa zredukoval pri počte 6, takže 2 špirály sú odpojené od ostatných 10, ktoré sa nachádzajú ako frakcia v našom mozgovom potenciále. Sú využívané iba tieto dve. Sme však v perióde, v ktorej sa znovu rozvinú spoja sa s ostatnými v nás.

Ľudská civilizácia nezačala na planéte Zem. Prichádzala z mnohých miest v Galaxii. Niektorí tvrdia, že prví ľudia prišli z hviezdneho systému ega, 26 svetelných rokov od nás Je to najjasnejšia hviezda v konštelácii Lýra, 3x väčšia než Slnko. Telá na počiatku neboli tak husté, ako sú dnes, boli viac éterické, svetelnejšie, schopné manifestácie a zmiznutia, levitácie, vznášania sa nad povrchom. Všetko toto je možné aj dnes, ak sa dokážeme silou myšlienok dostatočne skoncentrovať.

Vojny vo vesmíre prebiehajú medzi mimozemskými civilizáciami a sú o kontrole Galaxie. Aj preto započala genetická manipulácia ľudskej rasy, lebo ide o boj medzi doma vedomiami 4 dimenzie a bolo treba aj pešiakov.  Ako je všetko vytvorené skrze myšlienky a všetka hmota je podriadená myšlienkam, tak všetky fyzické udalosti sú výsledkom myšlienky alebo myšlienok. Luciferské vedomie operuje skrze akékoľvek životné formy, ľudstvo aj mimozemšťanov, ktorí operujú v jeho vibračnom pásme. Je to vedomie extrémne negatívnych myšlienkových vzorcov alebo negatívneho pásma. Každý, kto má do neho prístup, môže ním byť chytený a premenený na nástroj jeho vôle. 

Civilizácia Atlantídy bol pokus dobrovo1níkov zlomiť vibračný blok. Dobrovoľníci boli prevažne pozitívneho vedomia zo 4 dimenzie. Bol to príliv bytostí do vibračného väzenia, skúšajúcich zmeniť vibrácie Zeme a prerušiť kontrolné frekvencie. Podarilo sa to iba čiastočne

My, dnešné generácie máme príležitosť urobiť to, čo Atlanťania nemohli. Zlomiť blokujúce vibrácie a poskytnúť ľuďom možnosť návratu do Jednoty, znovu sa spojiť s našim plným potencionálom. Je to príležitosť, ktorú môžeme uchopiť a musíme to urobiť mierumilovne. Nie fyzickou silou, ale s láskou.

Pokračovanie nabudúce                                                                                           GWEN

https://t.me/joinchat/8tgpUXXk2c9hMjNk

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x