Veľký sprievodca negatívnymi entitami – obecný duch – Booth vol. 2

Obecný  duch (Bhoot)

Obecný duch je najnižší v hierarchii duchov. Má relatívnu silu 1. V súčasnosti a pravedepodobne až do roku 2025 je asi 30% ľudí v spoločnosti postihnutých alebo vlastnených obecným duchom.

Hlavné črty

Miesto pobytu – v zemskej oblasti. Duchovia obyčajne bývajú v priestoroch, ktoré majú rovnakú frekvenciu ako jemná oblasť ich pôvodu alebo vibrácie raja-tama, ktoré sa zhodujú s ich vlastnými. Bežní duchovia sa preto usídlili v polorozpadnutých domoch, krčmách, prevažujúcich zábavných centrách raja-tama (aby splnili svoje želania), priekopách, kanáloch, domoch, kde majú obyvatelia svoj typ zvykov a túžob. Miesto ich pobytu sa môže každý deň meniť.

Fyzické vlastnosti

Bežní duchovia môžu získať akúkoľvek formu a farbu v závislosti od toho, čo sa snažia dosiahnuť. Pomerne často sa ich forma zhoduje s pôvodnou skutočnou formou, keď sa nachádzali v zemskej oblasti. Keď chcú vystrašiť ľudí, môžu mať amorfnú formu, ako je forma uvedená na obrázku vyššie. Extrémne variácie ich pravidelného tvaru (v porovnaní s vyššími duchmi) sú obmedzené, pretože ich duchovná energia je dosť nízka. Spravidla sú pozemské a nachádzajú sa vo veľkej miere blízko úrovne zeme.

Duševné vlastnosti

Zostať spolu: myšlienka na rodinu a priateľov pokračuje v ich posmrtnom živote. Tí s podobnými vibráciami, osobnosťou a regiónom, stádo dohromady. Stručne povedané, majú tendenciu žiť v skupinách. Majú nepokojnú povahu. Nezostávajú nehybne na jednom mieste. Sú neustále v pohybe. Ich oči sú nepokojné. Majú radi svetské radovánky. Keď sa u posadnutej osoby zhmotnia, kričia hlasnými zvukmi, vyhľadávajú pozornosť. Neustále trápia ľudí a sledujú zábavu. Spravidla neútočia na ľudí. Oni len zapojiť sa do vystrašenia ľudí alebo uspokojovania ich túžob prostredníctvom ľudí.

Bežní duchovia nerobia duchovnú prax, aby sami získali viac čiernej energie, ale namiesto toho pripravujú energiu od nadradeného duchovia. Nepracujú sami, pretože nemajú kapacitu. Pracujú pod všetkými typmi duchov (démoni, diabli, negatívneenergie atď.), ktoré robia úlohy ako odovzdávanie správ nadradeným duchom a poskytovanie informácií o rôznych miestach.

Ako pôsobia na ľudí?

Obecný duch a odchod predka (ktorý sa nestal duchom) sú z hľadiska svojej duchovnej sily na rovnakej úrovni. Hlavný rozdiel je v tom, že zosnulý predok trápi svojich potomkov využívaním jeho dávania a brania s nimi ohľad, zatiaľ čo duch trápi každého človeka, využívajúc svoju čiernu energiu bez ohľadu na to, či sú ich potomkami.

Bežní duchovia ovplyvňujú ľudstvo tým, že:

• Držia osobu, aby splnila ich želania, ako je alkohol, jedlo, sex atď.

• Materializácia pred osobou.

• Dočasné vstupovanie do zvierat s cieľom zaútočiť alebo vystrašiť človeka.

Zvýšenie jemného tlaku v prostredí, čo má za následok zakalenie atmosféry alebo podobu čiernej hmly. To spôsobuje poruchy v rodine, ako sú hádky a riadky a znižovanie výkonu. Bežní duchovia kazia potraviny. Môžu premiestňovať predmety, ktoré ľuďom sťažujú hľadanie vecí. Existuje vysoký výskyt padajúcich predmetov. Vykrádajú peniaze a iné predmety z areálu podľa pokynov nadradených duchov. • Vytvárajú zvláštne zvuky v priestoroch skákaním po stenách alebo strope. V skutočnosti môžu generovať ohlušujúce zvuky cez médium negatívnych frekvencií.

Na fyzickej úrovni

• Rozprávanie v spánku.

• Nočné pomočovanie.

• Závraty nasledované skúsenosťou dotyku duchov.

• Razenie rúk a nôh, keď je osoba posadnutá duchom vystavená duchovnému uzdraveniu.

Na mentálnej úrovni

• Zážitok z náhleho prechodu bielej hmly v tme miestnosti, po ktorom nasleduje zabudnutie na danú úlohu a zmätenie.

• Neustále skúsenosti s prítomnosťou entity.

• Skúsenosti s náhlym zdvihnutím tela v ľahu alebo s posunom zeme spod nôh.

• Spôsobujte závislosti.

Opravné prostriedky pre priamu účinnosť.

• Na individuálnej úrovni: Jasmínová tyčinka

• Súvisiace s prostredím: Čistiace prostredie od negatívnych obrázkov, ktoré slúžia ako body pre tieto druhy duchov, najmä napríklad hudobné CD s negatívnou hudbou.

• Vysokofrekvenčné zvuky

Ak sa vám článoček páčil, nezabudnite ho zdieľať, odoberať môj kanál a Králičiu noru na aplikácii telegram .a zajtra sa môžete tešiť na ďalší diel.

https://www.youtube.com/channel/UC1_AZHoYqxJOAyKpwK-ckRw

https://t.me/Dolekralicounorou/12132

Vezuel

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x