Zvitky od Mŕtveho mora

Zvitky od Mŕtveho mora obsahovali ľudské superveľmoci

 Môže existovať stratená veda, ktorá nám umožní prekonať vízie vojny, chorôb a najväčších tragédií, ktorým kedy ľudstvo čelí?

 Je možné, že niekde v hmlách našej starodávnej pamäti došlo k udalosti, ktorá zanechala medzeru v našom chápaní toho, aký máme vzťah k nášmu svetu a k sebe navzájom?

 Dvadsaťpäťsto rokov staré texty, ako aj moderná veda naznačujú, že odpoveď na tieto a podobné otázky je rázne áno!

 Navyše, v jazykoch svojej doby, tí, ktorí prišli pred nami, nám pripomínajú dve posilňujúce technológie, ktoré priamo súvisia s našim dnešným životom.

 Prvým je veda o proroctve, ktorá nám umožňuje sledovať budúce dôsledky rozhodnutí, ktoré urobíme v súčasnosti.

 Druhou je sofistikovaná technológia modlitby, ktorá nám umožňuje zvoliť si, ktoré budúce proroctvo budeme žiť.

 Zdá sa, že tajomstvá našich stratených vied boli otvorene zdieľané spoločnosťami a tradíciami našej minulosti.  Posledné pozostatky tejto zmocňujúcej múdrosti sa stratili pre západné tradície zmiznutím vzácnych textov, ktoré sa na ne odvolávajú vo štvrtom storočí.

 Očami modernej vedy nedávne preklady textov, ako napríklad Zvitky od Mŕtveho mora, Knižnica Nag Hammadi a gnostické rukopisy objavené v Egypte, vrhli nové svetlo a otvorili dvere možnostiam naznačeným v starom folklóre a rozprávkach.

 Až teraz, takmer dve tisícročia po ich napísaní, sme schopní autentifikovať silu sily, ktorá žije v nás, veľmi skutočnú moc so schopnosťou ukončiť utrpenie a priniesť nášmu svetu trvalý mier.

 Napríklad vízie starozákonného proroka Izaiáša boli zaznamenané viac ako päťsto rokov pred Kristovou dobou.  Jediný rukopis, ktorý bol medzi Zvitkami od Mŕtveho mora objavený neporušený, sa v roku 1946 rozvinul celý zvitok Izaiáša a namontoval sa na zvislý valec zobrazený v Izraeli vo Svätyni knižného múzea v Jeruzaleme.  Expozícia je považovaná za nenahraditeľnú a je navrhnutá tak, aby sa zasunula do trezoru zakrytého oceľovými dverami, aby sa v prípade nukleárneho útoku zachovala zvitok pre ďalšie generácie.

 Nová štúdia odhalila, že naša DNA sa mení v závislosti od vibrácií, ktoré generujeme.  Emócie ako nenávisť, nenásytnosť a iné negatívne pocity poškodzujú našu DNA a vedú k chorobe.

 Cirkev si to zjavne vždy uvedomovala a celé storočia to skrývala.  Až v roku 1946 roľník objavil tendencie zvitkov v kumránskych jaskyniach.  Medzi tými zvitkami to bola Kniha Isaia, ktorá nás učí modlitbám za zmenu našej vlastnej reality.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Raamil
Raamil
14. mája 2021 1:23

Ale títo ľudia, ktorí ovládajú všetky tieto techniky sú stále tu. Učia záujemcov, je ich málo, veľmi málo. A aj tí po pár rokoch odpadajú. “Je to pre nich nezáživné…”

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x