Cern Švajčiarsko

CERN ŠVAJČIARSKO, Zürich

 Pretože CERN je najväčšie a najvyspelejšie laboratórium jadrovej a časticovej fyziky na svete, bezpečnosť v prísne tajnom zariadení je najprísnejšia na Zemi.  Preto je to ideálne miesto na skrytie vstupu do jedinej Ústrednej spravodajskej služby (CIA).

 Ako bolo pôvodne popísané v správe z 31. marca 2015, správa Truther.org s názvom „10 dôvodov, prečo je Švajčiarsko domovom CIA“, tvrdé dôkazy teraz potvrdzujú, že Švajčiarsko skutočne skrýva CIA.  Presné umiestnenie ústredia CIA vo Švajčiarsku však zostalo záhadou – až doteraz.

 Stručne povedané, CERN slúži ako tajný vchod do ústredia CIA, ktoré sa nachádza v podmorských alpských kaňonoch Ženevského jazera, jazera tak hlbokého, že ho museli preskúmať ruské ponorky Mir 1 a Mir 2, ktoré sú známe svojou schopnosťou potápať sa.  až 6 000 metrov (19 685 stôp).

 Názor, že CERN je tajným vstupom do ústredia CIA pod Ženevským jazerom, potvrdzuje skutočnosť, že od roku 2013 malo CERN 2 513 zamestnancov a 12 313 spolupracovníkov, spolupracovníkov a učňov, z ktorých väčšina je pravdepodobne osobná CIA.

 Vzhľadom na to, že približne 15 000 ľudí denne cestuje do CERNu a / alebo do ústredia CIA, musí tak robiť tajnými podzemnými vlakmi, pretože v CERNe nie sú žiadne väčšie parkoviská, ako je vidieť z leteckého pohľadu na ústredie CIA v Langley vo Virgínii.

 Preto je ústredie CIA pod Ženevským jazerom prístupné iba metrom z CERNu a ponorkami, ktoré premávajú cez podzemný tunel dlhý 275 kilometrov, ktorý zjavne začína v talianskej Ženove a končí v Ženevskom jazere.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 2 hlasov
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
Jana
Jana
14. mája 2021 10:51

Bože😱 už nech sa o tom dozvie svet 🙏🙏🙏🙏🙏

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x