Kristov návrat- vedomie

Kristov návrat – vedomie

 Čo skutočne znamená vedomie Krista?

 Každý má vo vnútri vedomie Krista.

 Kristovo vedomie

 Pojem „Kristus“ znamená osobu, ktorá si je vedomá svojho správania a konania a môže dať / prijať lásku a súcit bez toho, aby na oplátku niečo chcela. ““

 Kristovo vedomie “znamená osobu, ktorá objíma a demonštruje božstvo.  Božstvo sa týka najvyšších charakteristík, osobných vlastností absolútneho božského.

 Preto „Božská osoba“ znamená jednotlivca, ktorý môže svojimi myšlienkami, činmi a správaním vedome demonštrovať a premietať vlastnosti bezpodmienečnej lásky a súcitu.

 Kristus sa odvoláva na pochopenie a vedomie božstva a vášho primárneho zámeru ako duchovnej bytosti.  Keď nájdete svoje duchovné spojenie s vesmírom a so Stvoriteľom, prejaví sa to navonok ako bezpodmienečná láska, radosť a súcit.

 Keď jednotlivec vedome preukáže tieto božské vlastnosti, je to známe ako „vedomie Krista“.  Keď hovoríme o druhom príchode Krista, znamená to, že sa vrátime späť k vibrácii Božieho Zdroja, frekvencii spojenej s Absolútnym Božským;  Kristovo vedomie.

 Keď je človek ochotný naučiť sa a uplatňovať princípy božstva vo svojom živote, duchovne sa vyvinul.  Božstvo vám pomáha navonok vnímať lásku a súcit v druhých, uvedomujete si, že každý človek je duchovnou bytosťou a chápete, že každý človek je na rôznych úrovniach duchovného rastu.

 Keď integrujete božstvo ako neoddeliteľnú súčasť seba a začnete externalizovať túto Kristovu energiu, zmení sa samotná podstata vašej reality.  Kristova energia vyžaduje iba to, aby ste boli otvorení novému spôsobu života a vašej ochote učiť sa, integrovať a praktizovať božstvo na Zemi.

 Na svojej vzostupnej ceste je potrebné mať na pamäti to, že potrebujete iba svoj vedomý zámer a skutočnú túžbu po tom, aby ste chceli zažiť svet fungujúci na jednote, láske a súcite, ktorý vám pomôže dosiahnuť Kristovu energiu.

 Vedomie Krista môže zahŕňať vašu schopnosť spojiť sa s vašim Vyšším Ja, to, ako demonštrujete vlastnosti božskosti a vašu schopnosť zdieľať svoju duchovnú múdrosť a poznanie, aby ste pomohli iným s ich duchovným rastom.

 Osoba, ktorá aktivovala horné čakry, konkrétne Srdce, Tretie oko a Korunné čakry, dosiahla „vedomie Krista“, pretože tento proces posúva frekvenciu človeka do silných vlastností založených na srdci, čo mu umožňuje vedome preukazovať lásku,  empatia, súcit a schopnosť spájať a porozumieť ľuďom z hlbšej emočnej a duchovnej úrovne.

 Táto osoba môže mať tiež schopnosť telepaticky komunikovať s vyššími dimenzionálnymi úrovňami vedomia v kozme a v akashických záznamoch.

AW

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Most Voted
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
miloš
miloš
14. mája 2021 14:52

Vezuel, niet čo dodať, až malú poznámku, že nie všetci sú v Kristu a potom sa stráca výzva WWG1WGA. Ale aj tak, dobré ostáva dobrým a úprimné úprimným. Nikdy nás nezastavia, či tam alebo tam.

1
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x