Mysli na to, na čo myslíš ! 8.

Svetlo ( láska) je  predstaviteľom pozitívnych síl, ktoré sa snažia zlomiť putá limitácie a vrátiť nám slobodu a plný potenciál. Naše telo potrebuje na fyzickej úrovni potravu.  Na iných nefyzických úrovniach ( Luciferská úroveň) je potravou  čistá energia, v tomto prípade negatívna. Z nej získavajú silu. Emócie, ako strach, vina a hne môže, pokiaľ nie je vyrovnaná pozitívnymi emóciami, produkovať zásoby negatívnej energie.  Sme neustálymi generátormi energie, , ktorú môžu  senzibili vidieť alebo cítiť. Sme v podstate pre Dozorcov obedom.  Preto sú negatívne energie zámerne vytvárané. Deje sa tak manipuláciou s ľudskou prirodzenosťou a zmyslom pre realitu. Sme servírovaní „bohom“ – naše emócie alebo časti tela ( napr. Aztékovia a pod.). Našťastie tu operujú aj pozitívne frakcie s cieľom pomôcť duchovnej transformácii Sú tu, aby nám pomohli. 

Keď zomrieme, naše vedomie opustí fyzické telo a väčšinou nemôže uniknúť z nefyzických frekvencií, ktoré sú obsiahnuté vo vibračnom väzení.  Tak pokračujú  odpojení od svojho vyššieho Ja a sú tak uväznení  3 dimenzii Tak začal proces inkarnácie a reinkarnácie do zemských tiel a bytosti sa usilovne snažili pokračovať vo svojej evolúcii vo vnútri tohto  väzenia, neuvedomujúc si ho.  „Bohovia“, ktorí kontrolujú toto väzenie boli považovaní za Boha. Inkarnovaní s vyšším pochopením používali inkarnácie ako nástroje pre zber skúseností a vývoja. Ostatní sa stávali každým životom nevyrovnanejší. 

Naše vedomie je súhrn prepojení magneticko – energetických polia tí, ktorí sú viac uvedomelí s otvorenou mysľou urýchľujú vibrácie týchto polí.  Vedomie tých, ktorí po uzavretí dverí vibračného väzenia ostali tu, bolo povzbudzované a manipulované k uzavretiu svojej mysle. To sa deje dodnes.  Ľudia, ktorí boli schopní spojiť sa s frekvenciami zvonka a tak porozumieť celému procesu, boli zosmiešňovaní a odsudzovaní, pretože hovorili o informáciách, ktoré boli na úrovniach zvonka vibračného väzenia.

Vytváranie vlastnej reality

Naša  psychická realita je tvorba myšlienok, ktoré sme mali v minulosti a máme teraz. To myšlienky vytvárajú vzorec v nás. Ten potom vyžarujeme okolo vo forme  magnetickej kapuce – aury.  Ona priťahuje k nám fyzickú realitu vo forme ľudí, miest a udalostí, ktoré presne odrážajú náš vnútorný vzorec, ako vidíme samých seba.  Kľúčom k tejto realite je myšlienka. Ak môžeme manipulovať s niečiou myšlienkou a jeho pohľadom na seba, môžeme tak vytvoriť osobnú realitu a v závere aj psychickú skúsenosť.  Ľudia všeobecne odovzdávajú deťom svoje uhly pohľadu a svoje presvedčenia. Ak dokážeme zmanipulovať myšlienky jednej generácie, tak môžeme veľmi ľahko vložiť svoj zámer pre  budúcnosť do  ďalších generácií.  Tak ich vlastne naprogramujeme a oni sa chovajú  podľa našich vzorcov a jednajú vlastne  v mene nás.  Napríklad mentalita obeti vytvára realitu obeti. Tak sa dnes vytvára tlak na myslenie – že sme obeťami všetkého a všetkých.  A tak vytvárame svoju realitu cez stáročia a vytvorili sme kolektívnu myseľ. Tá priťahuje skúsenosť, ktorú zažívame.  Ak nájdeme lásku sami k sebe, vytvoríme si práve takú realitu a aj kolektívnu myseľ. Ak to tak urobíme, luciferské vedomie nás nebude ďalej ovplyvňovať, pretože ho nebudeme priťahovať.

Pokračovanie nabudúce

GWEN

https://t.me/GWENduchovnyrozvoj

Spread the love

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 1 hlasovať
Article Rating
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložené spätné väzby
Zobraziť všetky komentáre
0
Boli by sme radi, keby ste nam napísali váš názorx
()
x